Рекомендуємо

10 фраз, які не варто вимовляти вголос при дівчатах

1. «Друзі важливіше жінок»
Ще можна зрозуміти, коли такі речі говоряться в чоловічій компанії, після новини про те, що від Толянича пішла дружина. Але подібні тези, озвучені жінці, - це, щонайменше, дивно. Так, і ті, й інші (твої кореші і твої дівчата) відносяться до виду Homo sapiens, але при цьому сфери застосування і функції в твоєму житті у них різні. Це як порівнювати, що важливіше - огірки чи помідори.

2. «Я впевнений, що у мене буде не менше 8 дітей»
Особливо зворушливо це чути від чоловіків, які навіть одним ще не обзавелися.

3. «Я не проти, коли жінка за мене платить. Це навіть прикольно»
Якщо у тебе немає в планах позиціонувати себе як альфонса і в продовження розмови ознайомити дівчину з прайсом на свої послуги, від подібних заяв краще утриматися.

4. «Всі жінки люблять анальний секс. Просто деякі про це ще не здогадуються»
Я тобі відкрию страшну таємницю: якщо комусь стимуляція цієї області гіпотетично і може принести неземне задоволення, так це чоловікові. З однієї простої причини - у нього є простата. Жінкам вона не годиться. Як, власне, і оргазми від анального сексу.

5. «Мені ніхто не потрібен»
Зазвичай чоловіки вимовляють цю фразу з удаваною недбалістю і холодністю, за якими, втім, їм навряд чи вдається приховати погляд, як у загубившогося чихуахуа, що мріє нарешті поткнутися мордою в хазяйські тапки.

6. «Шість оргазмів за ніч? Для моєї дівчини це нормально»
А чому тільки шість, а не вісім чи дванадцять? Жінки ж влаштовані складніше мікрохвильовки - тут не вийде натиснути на кнопку і моментально запустити процес.

7. «Мені подобається жити з мамою - вдома чисто, труси відпрасовані, холодильник повний. А в кімнату мою вона без стуку не входить»
А колись ти носив памперси і їв з пляшечки - і це теж було дуже зручно. Але щось же тебе змусило почати жити більш дорослим, хоч, можливо, і менш комфортним життям.

8. «Скільки тривали мої самі серйозні стосунки? Місяця півтора. Або близько того»
Тут три варіанти: або ти нічого не тямиш у відносинах, або в принципі до них не здатний. Ну, або тобі 12 років.

9. «Якби я хотів, то давно б уже заробив на поїздку в Нью-Йорк / власну квартиру / нові кеди і т.д.»
Ну звичайно ж, звичайно, ми так відразу і зрозуміли: вся справа в тому, що тобі подобається архітектура і клімат твого провінційного міста, жити в гуртожитку, і щоб пальці ніг провітрювалися при ходьбі.

10. «... А по телевізору сказали ...»
Чувак, тобі що - 70 років?


Також цікаво: