Рекомендуємо

10 корисних Лайфхак, які врятують тебе в будь-якій ситуації. Скажи труднощам «ні»!


Дізнавайся щось нове кожен день, і твоє життя перейде на якісно новий рівень! Скільки буває ситуацій у побуті, коли різні дрібні труднощі ускладнюють життя ... Не ведись на затягуючий в свою трясовину сумовитий побут! Вирішуй будь-які проблеми з легкістю і винахідливістю, слухаючи мудрі поради. Ось деякі з них - прочитай, подивись картинки, запам'ятай те, що здалося тобі важливим. Нехай ці Лайфхаки зроблять твоє життя затишніше!

1. Звичайне кільце зі зв'язки ключів послужить прекрасним вирішенням проблеми з  блискавкою що розстібається.

2. Охолодити вино можна за допомогою заморожених виноградин. Тепер розтанувший лід не буде псувати смак і міцність напою!

3. За допомогою чашки можна відмінно розмістити в мікрохвильовці цілих дві тарілки одразу.

4. Щоб точно намітити отвори в стіні, зроби фото задньої поверхні предмета, який збираєшся прикріплювати.

5. Чайний пакетик вбере в себе всі неприємні запахи з взуття.

6. Якщо вставити сині стрижні в червоні ручки, ти убезпечити себе від крадіжок! Ніхто не краде червоні ручки, і це порятунок.

7. Клади стару газету на дно сміттєвого відра - це вбереже тебе від неприємних крапель на підлозі від сміттєвого пакету.

8. Розігріваючи їжу в мікрохвильовці, клади її в тарілку у формі кільця - так їжа буде розігріватися рівномірно.

9. Швидке охолодження напоїв: загорни пляшку у вологий паперовий рушник і постав в морозилку. Через дві хвилини напій буде холодним!

10. Розігріваючи піцу, постав поряд склянку з водою - піца буде така ж смачна, як відразу після приготування.

Як же прості деякі з цих істин! Додуматися до таких життєво важливих прийомів може кожен, просто ми не звикли знаходити оригінальні рішення побутових завдань. І дуже даремно! Проявляй свою творчу натуру в будь-яких справах, перестань слідувати стереотипному мисленню. Ти і сам можеш бути автором чудових, особистих Лайфхаків.

Щоб зробити життя друзів краще і простіше, прийшли їм ці поради. Піклуватися про близьких дуже приємно ...


Також цікаво: