Рекомендуємо

15 пам'яток і їх реальні околиці! Сказати, що я розщарований - нічого не сказати...

Ніхто не буде заперечувати, що Париж - це для середньостатистичного туриста, насамперед, Ейфелева вежа або Тріумфальна арка, США - це Статуя Свободи, Великобританія - Біг-Бен, Єгипет у більшості з нас асоціюється, за великим рахунком, з пірамідами, а Індія - з мавзолеєм-мечеттю Тадж-Махал. Завдяки майстерній роботі фотографів, піарників та інших галузей туристичного бізнесу ці символи глибоко вкоренилися в нашій свідомості. Питається: чому в нашій країні немає таких же красот? І чи справді їх немає? Здавалося б, добре, там де нас немає. Але трапляється, що як тільки ми приїжджаємо в країну своєї мрії і нарешті дістаємося до улюбленої всіма пам'ятки, наші очікування раптом розвінчуються ... Ми стикаємося з жорстокою реальністю. Але ж на фотознімку це виглядало куди більш велично і помпезно. Сьогодні команда Pandorum.net пропонує тобі подивитися на відомі всім місця абсолютно з незвичного ракурсу.

Це 15 знаменитих пам'яток, сфотографованих на тлі їх реальних околиць. Коли я побачив пам'ятник Русалочці Ганса Християна Андерсена в Копенгагені, сказати, що я розчарувався, - це нічого не сказати ... Завжди вважав Тадж-Махал пишністю архітектури сходу. Але ось що насправді оточує цю красу ... Загалом, дивись сам!

1. Піраміди Гізи, Каїр

2. Бранденбурзькі ворота, Берлін

3. Стоунхендж, графство Вілтшир

4. Храм Святого Сімейства, Барселона

5. Гора Рашмор, Південна Дакота

6. Ніагарський водоспад, що відокремлює американський штат Нью-Йорк від канадської провінції Онтаріо

7. Голлівуд, Лос-Анджелес

8. Тадж-Махал, Агра

9. Мона Ліза, Париж

10. Акрополь, Афіни

11. Заборонене Місто, Пекін

12. Санторіні, Егейське море

13. Центральний Парк, Нью-Йорк

14. Русалочка, Копенгаген

15. Тріумфальна арка, Париж

Можливо, ці фото і розвіяли всі твої ілюзії про величність монументальних будов, тим не менше це духовна спадщина різних народів не втратила від цього своєї значущості. Покажи ці контрастні знімки своїм друзям - упевнений, їм буде цікаво подивитися на звичні речі з іншої сторони.


Також цікаво: