Рекомендуємо

26 реальних місць на Землі, які виглядають, як казкові

Якщо ви любите казки і подорожі, то цей список казкових місць для вас!

1. Замок Нойшванштайн, Німеччина.

Щоб відійти від публічного життя, Людвіг II Баварський побудував цей екстравагантний замок в 1868 році. Через 7 тижнів після його смерті в 1886 році він був відкритий для громадськості і став одним з найбільш відвідуваних замків Європи. Крім того, він став прообразом замку Сплячої Красуні в Діснейленді.

2. Печери Глоуворм, Нова Зеландія.

Це місце в печерах відомо, як Грот Світлячків. Світлячки утворюють зоряні пейзажі на склепіннях і стінах, а такий їх різновид виявлений тільки в Новій Зеландії.

3. Кольмар, Франці

Одине з найкрасивіших міст Франції, що нагадує провінційне містечко Красуні і Чудовиська. Крім того, тут знаходяться Анімований музей іграшок і модельованих поїздів.

4. Печери Бату, Малайзія.

Цим печерам 400 млн років, а у їх основи розташувалася гігантська 140-метрова статуя Муруган, індуїстського бога війни, любові, перемоги і мудрості. Відвідувачам доведеться піднятися по сходах в 272 сходинки.

5. Храм Василя Блаженного, Росія.

Собор Василя Блаженного, розташований в Москві, раніше був церквою, але на даний момент - це музей.

6. Тунель Вистерия, Японія.

 

Найкращий час для відвідування цього тунелю - з кінця квітня до середини травня.

7. Такцанг-лакханг, Бутан.

Відомий, як Гніздо Тигра, цей монастир розташований в гімалайської буддистському священному районі на скелі. Це унікальне і захоплююче місце, яке варто відвідати.

8. Печера кристалів, Мексика.

Ця гігантська печера кристалів є домом для найбільших кристалів на Землі, найбільший з яких досягає 12 м в довжину і важить 55 тонн.

 

9. Ангкор-Ват, Камбоджа.

.

Ангкор-Ват або "Місто Храмів" є важливим релігійним центром Південно-Східної Азії, його часто називають символом Камбоджі.

10. Водоспад Анхель, Венесуела.

Найвищий водоспад у світі, названий на честь Джиммі Ейнджела - авіатора, який першим пролетів над водоспадом. Його прах був розвіяний там в 1960 р

11. Петра, Йорданія.

Більше 2000 років тому набатейци побудували місто Петра в горах, що є в даний час найбільш відвідуваною пам'яткою Йорданії. Це показовий приклад древньої цивілізації.

12. Кольорові скелі Чжан'е Данкс, Китай.

Такі райдужні формування з'явилися в результаті наявності червоного пісковика і родовища корисних копалин, що нараховують більше 24 мільйонів років.

13. Мон-Сен-Мішель, Франція.

Острів комуни в Нормандії, відомий як "диво Заходу" і приваблює 3 млн відвідувачів на рік.

А ваші друзі люблять казкові пригоди? Поділіться з ними цим постом!


Також цікаво: