Рекомендуємо

6 найскандальніших реклам 21 століття

Пандорум пропонує згадати найскандальніші рекламні зйомки XXI століття, що піддавалися цензурі.

Рекламна кампанія Miu Miu, 2015

Нещодавно британська комісія з рекламних стандартів ASA заборонила весняно-літню кампанію Miu Miu. На думку експертів, актриса з другої частини "німфоманки" Мійя Гот на фото виглядає занадто розпусною.

Поцілунок Папи та імама, 2011 рік

Бренд Benetton славиться в модній індустрії мало не в першу чергу своїми зйомками. Для рекламної кампанії 2011-го компанія зробила фотомонтаж із зображенням Папи Римського Бенедикта XVI, що цілується з єгипетському імамом Ахмедом Ель-Тайеб. Пізніше Benetton оголосила про відкликання рекламного плаката (зображення було різко засуджено Ватиканом і віруючими), і вибачилася.

Кокаїн від Sisley, 2007

Бренд Sisley шокував публіку скандальною рекламною кампанією. На постерах дві напівголі дівчата із зухвалим макіяжем лежать на скляному столі. Роль кокаїнової доріжки зіграла біла майка, поруч поклали кредитку, забруднену білим порошком.

"G" означає Gucci, 2003

Маріо Тестіно відзняв одну з типових для Gucci реклам - бренд любить пістрявити голими і накачаними торсами. Проте цього разу з ідеєю про точку G перестаралися - знімки були заборонені буквально через пару днів після друку в модних журналах.

For Men від Тома Форда, 2000 рік

У нульових Том Форд епатував шанувальників гарячими рекламними зйомками. За зйомку кампанії, присвяченої чоловічому аромату Tom Ford "For Men", відповідав один з найскандальніших фотографів Террі Річардсон. Маестро перестарався.

Голий чемпіон від Yves Saint Laurent, 2001 рік

У далекому 1971-му Ів-Сен Лоран зруйнував стереотипи й уявлення про чоловічу красу, знявшись в рекламній кампанії голим для свого першого чоловічого аромату. Через 30 років чемпіон бойових мистецтв Самуель де Куббер з'явився у зйомці туалетної води від Yves Saint Laurent "M7". До того як знімок був заборонений, фото встигло заробити близько 700 скарг.


Також цікаво: