Рекомендуємо

6 типів ожиріння: про що говорять зайві сантиметри на твоєму тілі.

Ожиріння - це одне з найпоширеніших обмінних захворювань. Порушення обміну речовин провокує безліч інших недуг, тому ще на ранньому етапі цієї хвороби необхідно скласти план дій «Як боротися із зайвою вагою».

Не потрібно кидатися в крайності і виснажувати себе найсуворішими дієтами. Для початку врахуй, що існує кілька типів ожиріння і боротися з кожним з них варто по-особливому. «Пандорум» допоможе тобі знайти причину зайвих сантиметрів, але робота над собою вже твоїх рук справа!

Види ожиріння

1. Ожиріння по всьому тілу
Жирові відкладення по всьому тілу свідчать про те, що людина любить гарненько поїсти. Переїдання - це проблема багатьох людей, які просто не можуть зупинитися перед смачною їжею. Результат очевидний, вірніше - на все тіло! Необхідно переглянути свій раціон і зменшити порції споживаних страв. А допоможе в цьому всім знайома хитрість - дві склянки води за 30 хвилин до прийому їжі.
Нічого не поробиш, але в чорний список слід віднести солодощі, борошняні вироби і дуже жирну їжу. З часом правильне харчування і хоча б невеликі фізичні навантаження принесуть радісні результати!

2. Невеликий животик
«Нервовий» животик формується через постійне заїдання стресу, депресії і тривоги. У такому випадку необхідно знайти душевну рівновагу. Займися духовними практиками, більше читай, гуляй - роби те, що приносить радість і задоволення. Повір, дрібні проблеми в житті не повинні відображатися на твоєму щасливому стані!

3. Глютенове ожиріння
Зайве в області стегон говорить про те, що в тебе гормональний дисбаланс або менопауза. Потрібно перезапустити свій обмін речовин, тому більше рухайся і забудь про шкідливі звички.

4. Атерогенний метаболічний дисбаланс
Як правило, при такому типі ожиріння жир накопичується в черевній порожнині, що може також призвести до проблем з диханням. Як же позбутися непотрібного черевця? Нічого особливого: більше руху і менше шкідливої ​​їжі.

5. Ожиріння венозних каналів
Цей тип ожиріння успадковується генетично, але це не означає, що на проблему варто дивитися крізь пальці. Якщо жир накопичується в ногах, то необхідні сильні навантаження на цю частину тіла. Почни з малого - полюби сходи. Так, ліфт - це підступний ворог здоров'я!

6. Ожиріння від бездіяльності
Практично всі, хто раніше не уявляв своє життя без регулярних фізичних навантажень, а зараз веде малорухливий спосіб життя, страждає від цього типу ожиріння. Для початку необхідно як мінімум переглянути свій раціон. Відмовся від улюблених булочок і цукерочок, полюби овочі та фрукти! А спорт? Переглянь свій графік роботи і обов'язково приділи час фізичних навантаженням, без яких ти і дня не міг прожити в минулому. Через деякий час помітиш, що ти знову у формі!

Як бачиш, при кожному типі ожиріння необхідно виключити шкідливу їжу і регулярно займатися хоча б невеликими фізичними вправами. Це аксіома, яку не заперечиш ... Бажаємо тобі завжди бути в тонусі і відчувати себе відмінно! Не мори себе жорсткими дієтами, а просто слідуй простим законам правильного харчування та активного способу життя. А головне - люби своє тіло!


Також цікаво: