Рекомендуємо

6 золотих правил, завдяки яким ти будеш виглядати на фото ідеально!

Кожній людині хочеться показати себе на фотографії з кращого боку, адже знімки фіксують моменти, яким не судилося повториться. Кожна фотографія - це наче шматочок вкраденого часу, який можна привласнити собі і поставити в рамочку.

Але, на жаль, вдалих знімків буває не так багато, і часто доводиться вибирати один із сотні... Як же збільшити шанси добре вийти на фотографії? Для цього існують деякі хитрощі і «Пандорум» поділиться ними з тобою.

1. Прийми розслаблену позу
S-образне положення тіла здається більш невимушеним і виглядає природніше. Вийде ще гарніше, якщо великі пальці рук помістити в кишені джинсів.


 
2. Розверни корпус
Якщо повернутися на три чверті, то будеш виглядати на знімку більш стрункою. Прямої лінії плечей на фото краще уникати. Долоні на стегні допоможуть створити витончену позу.

3. Приділи увагу рукам
Якщо тобі хочеться, щоб у кадрі рука доторкалася до обличчя, то долоня повинна підкреслювати овал голови.


 
4. Опусти плече
Злегка опущене плече робить обличчя відкритим і подовжує шию. Не ховай руки в кадрі!

5. Зігни коліно

Навіть якщо позуєш боком, пам'ятай про S-образний вигині тіла. Варто лише опустити плече і зігнути коліно - і силует буде виглядати більш струнким.

6. Нахили голову
Постарайся не дивитися на об'єктив в упор, ти ж не на паспорт фотографуєшся. Коли нахиляєш голову, виходить, ніби ти дивишся на камеру знизу вгору. Це істотно прикрасить фотографію!

Виходь на знімках такою ж красивою, як і в житті. І пам'ятай, що твій зовнішній вигляд відображає стан душі, тому завжди настроюйся на позитив!
 
Сподобалися ці корисні поради для створення ідеальної фотографії? Поділися матеріалом зі своїми друзями.


Також цікаво: