Рекомендуємо

7 дивних речей які люблять жінки

Жінки - істоти складні. У нас є бажання, переконання, імпульси, які ми не в змозі пояснити. Звичайно, ми намагаємося позбутися нав'язливих ідей і проаналізувати непотрібні покупки, але іноді деяким речам дійсно немає пояснення.
 
Нам подобається те, що подобається, і ми втомилися думати над тим, чому. Наприклад, знижки, погані телесеріали або кава з Starbucks. Схоже ці речі просто у нас в крові.


 
Може бути тому, ми є легкою здобиччю для маркетологів, які знають наші слабкі місця і використовують це проти нас.
 
Найдорожча кава

Всі прекрасно розуміють, що це просто еспресо, вершки і ванільний сиропчик, але як можна встояти перед великим стаканом цього напою з ранку?
 
Сексуальна білизна

Його як би знімуть в одну секунду, навіть не роздивившись, але тим не менше ми готові витрачати на нього чверть своєї зарплати.
 
Життя зірок

Більшість персонажів ми критикуємо і не переносимо на дух, але чомусь продовжуємо стежити за подіями в їхньому житті, відкриваючи нові статті, що попадаються в стрічці.
 
Знижки

Магічні червоні написи на вітринах так і манять нас, незважаючи на те, що ціни особливо не відрізняються від тих, що були спочатку.
 
Свічки

Ми не знаємо, що в них такого особливого, але ця ароматична річ виразно зводить нас з розуму.
 
Догляд за обличчям

Звичайно, щоб доглядати за обличчям не обов'язково купувати крем за 2 тисячі гривень, але заради огіркового екстракту і інших радощів парфумерії ми підемо на все.
 
Ванна

Напевно, єдине місце, де нашій шкірі дозволено ненадовго зморщитися.


Також цікаво: