Рекомендуємо

7 найдивніших можливостей сучасних бюстгальтерів

Виявляється, бюстгальтер, крім своєї основної функції, може виконувати і ряд інших, причому вельми незвичайних. У нашому сьогоднішньому огляді - бюстгальтер-протигаз, бюстгальтер-бар та інші бюстгальтери з не менш дивним функціоналом.

1. Бюстгальтер-томограф
Цей хай-тек-бюстгальтер має безліч вбудованих датчиків, здатних виявляти найтонші зміни в температурі тканини молочної залози, попереджаючи про ризик розвитку онкології грудей. Якщо температура вище норми і висока ймовірність наявності аномально зростаючих ракових клітин, на бюстгальтері з'являються незвичайні візерунки. Творці цього предмета нижньої білизни стверджують, що він стане одним з найбільш точних методів магнітно-резонансної томографії.

2. Бюстгальтер, який стежить за станом здоров'я
Бюстгальтер, створений американськими вченими, - ціла система моніторингу стану здоров'я людини. Він вміє знімати дані про температуру тіла, частоту дихання, нейронну активность і передавати їх в режимі онлайн лікарю чи власниці цього незвичайного аксесуара. Можливо це завдяки наноструктурованим текстильним датчикам, інтегрованим в бюстгальтер.

3. Бюстгальтер-респіратор
Аварійний Бюстгальтер носиться під одягом як самий звичайний бюстгальтер, а в разі появи в повітрі отруйних речовин його можна розділити на дві маски, які можна використовувати як респіратори. Прекрасний засіб для захисту від біологічних і радіологічних атак.

4. Бюстгальтер як екопаливо
У деяких японських магазинах приймають бюстгальтери, щоб перетворити їх на екопаливо. Справа в тому, що цей предмет нижньої білизни вельми непросто утилізувати через те, що у виробництві використовуються синтетичні матеріали, пластикові та залізні елементи. Японські «зелені» запевняють, що знають спосіб екологічної утилізації, в ході якої практично не виробляється небезпечний діоксин.

5. Бюстгальтер як будівельний матеріал
Італійська компанія Intimates також бере старі бюстгальтери, але використовує їх для звукової ізоляції будівель. За принесений бюстгальтер жінка отримує 4 долари - хороший стимул, щоб взяти участь у порятунку планети.

6. Контейнер для вина
У цей бюстгальтер можна залити порцію вина. Жінка отримує одночасно шикарний бюст і можливість випити один ковток-другий через спеціальну трубку. Головне, надягаючи такий бюстгальтер, зберегти тверезість розуму.

7. Бюстгальтер з сої
Японський дизайнер пропонує велику колекцію нижньої білизни, зробленого з лушпиння сої, змішаної з органічною бавовною. Колекція приємно дивує не тільки своєю екологічністю, але і широкою гамою.


Також цікаво: