Рекомендуємо

7 правил бадьорого підйому: як без проблем вставати вранці!

Якщо ти з тих людей, хто любить повалятися в ліжку «ще пару хвилиночок», у тебе є можливість змінити свою звичку. Ніжитися дуже приємно, але як жахливо потім скрізь запізнитися, збиратися в поспіху, не отримувати задоволення від сніданку ... Настрій зіпсовано, ритм дня не задався відразу. Зовсім інша справа - коли прокинувся вчасно, все встиг, навіть поміркувати над планами на майбутній день в тиші і спокої. Ці 7 секретів допоможуть тобі підготуватися до раннього підйому. Стань ранньою пташкою!

1. Мета
Коли ти пам'ятаєш про те, що в тебе є, заради чого жити, прокидатися легше. Хочеться вставати, йти і робити! Ти усвідомлюєш, що зайві хвилини в ліжку не допоможуть тобі бути більш відпочившим протягом дня, а ось не встигнути зробити те, що запланував - це реально. Пам'ятай про свої життєві цілі, мотивуй себе прокидатися раніше, щоб дорогоцінний час не пропадав дарма.

2. Чиста кімната
Кімната, де ти спиш, повинна бути чистою. Звичайно ж, в ній не повинна знаходитися приготовлена їжа або залишки їжі на брудному посуді. Це дуже заважає вранці - зовсім не хочеться вставати і опинятися в неохайному приміщенні. Зроби свою кімнату такою, щоб тобі хотілося розплющувати очі і милуватися інтер'єром.

3. Свіже повітря
Провітрюй всі приміщення у себе вдома, особливо - спальню. Повітря в спальні повинен бути прохолодним, температура - невисокою. Це допомагає краще виспатися і прокинутися енергійним.

4. Постіль
Стеж за чистотою постільної білизни, міняй її регулярно. Чиста білизну допомагає прокидатися і засинати з позитивним настроєм. Обов'язково приймай душ перед сном і вранці - вода змиває не тільки бруд, але і втому.

5. Їжа
Їж на ніч тільки корисну, легку їжу. Відмовся від жирних і солодких продуктів. Від вечері залежить те, як буде себе почувати твій шлунок вранці, для здоров'я і гарного самопочуття вечірній прийом їжі повинен складатися з продуктів, які добре засвоюються. Рясна вечеря - те, що заважає прокинутися.

6. Гармонія
Щоб твій сон був спокійним і міцним, проводь вечір розмірено. Перегляд хвилюючих фільмів, сильні емоційні переживання, конфлікти - все це завадить тобі нормально виспатися, вночі тебе напевно будуть мучити кошмари. Створюй приємну атмосферу перед сном - пали свічки, ароматичні масла, палички. Засинаючи розслабленим, ти прокинешся оновленим!

7. Сила волі
Якщо тобі вистачить сили волі, щоб виконати попередні пункти, це означає, що вона точно в тебе є. Ти - господар свого життя, тобі вирішувати, коли прокидатися і що з цим життям робити. Вольового зусилля достатньо, щоб піднятися з ліжка вчасно - повір в це.

Нехай раннє пробудження стане для тебе корисною, важливою звичкою в житті. Прокидаючись з першим будильником, ти встигнеш зробити багато добрих справ за день і втілити все намічене. Розбуди своїх друзів - покажи їм цю статтю.


Також цікаво: