Рекомендуємо

7 вправ для швидкої втрати ваги. Готуйся приймати компліменти!

Щоб бути у формі, не обов'язково йти займатися спортом в тренажерному залі. Можна влаштувати прекрасний домашній спортзал, було б бажання! Ці вправи ідеально підходять для простої тренування тіла, без зайвої напруги, але з відмінним результатом.

Крім швидкого схуднення, цей жирозжигаючий комплекс має й інший позитивний ефект. Обмін речовин стає блискавичним! Перед святами це особливо актуально - рясні застілля нікого не оминуть...

Тренування для схуднення

Гусениця
Стань рівно, тримай ноги на ширині плечей. Нахилися вперед, дістань руками до підлоги, ноги повинні бути при цьому рівними.
Переставляй руки вперед, крокуючи ними до тих пір, поки не досягнеш положення для віджимання. Таким же чином повернися у вихідну позицію. Зроби 5 повторів, стеж, щоб спина була прямою, а живіт - втянутим.

Стрибок
Підстрибуй вгору, наскільки це можливо! Коліна при цьому підтягуй до грудей вище, а руки витягай вперед. Починай стрибок з вихідної позиції: ноги тримай напівзігнутими. Приземлятися старайся теж на напівзігнуті ноги. Виконай 7 - 10 стрибків.

Альпініст
Встань на карачки. Обіприся на прямі руки, підтягни ліве коліно до грудей, а праву ногу випрями. Поміняй ноги в невисокому стрибку. Повтори так 15 разів.

Планка в русі
Займи позицію перед віджиманням. Повільно пересувайся руками вперед, тримаючи ноги і тіло зафіксованими на одному місці. Добравшись до крайньої точки, повернися назад. Повтори так 7 разів.

Стрибок з віджиманням
Низько присядь, різко підстрибни і виконай 1 віджимання. Підстрибни вгору і знову повернися у позицію нижнього присідаючи. Виконай так 5 разів.

Реверанс
Під час присідання заведи одну ногу за іншу, повідставляй ногу якнайдалі убік і присідай. Спина повинна бути рівною! Зроби 10 присідань.

Присідання з упором
Присідай, спираючись руками на стілець за спиною. Головне - стежити за рівновагою! Ноги тримай на ширині плечей, не дозволяй колін ам дивитися всередину, тільки в сторони. Повтори так 15 разів.


Також цікаво: