Рекомендуємо

Бенксі намалював Стіва Джобса в образі сирійського біженця

Британський анонімний художник Бенксі намалював пішовшого з життя главу корпорації Apple, Стіва Джобса в образі біженця з Сирії. Таке графіті з'явилося на стіні табору мігрантів у французькому Кале.

У таборі мігрантів під назвою Джунглі, де з'явилося зображення Джобса в образі біженця з мішком пожитків за плечима, проживає понад сім тисяч осіб. Своїм вчинком Бенксі хотів нагадати світові, що колишній глава Apple, також був нащадком мігрантів.

"Нам часто кажуть, що міграція - це збиток для приймаючої країни. Але згадайте, що сам Стів Джобс був сином сирійських біженців. Саме завдяки тому, що свого часу США прийняли його батька Абдулфаттах Джандалі з Хомса, у світі з'явилася компанія з найвищим доходом у світі. Щороку вона платить сім мільярдів доларів податків ", - повідомляється в заяві Бенксі.

Нагадаємо, що в жовтні Бенксі відправив будівельні матеріали своєї розібраної виставки Dismaland в табір біженців з Близького Сходу у Франції, пославши також туди бригаду робітників, яка звела 8 бараків для жінок і дітей. Новий притулок для біженців був названий Dismal Aid.


Також цікаво: