Рекомендуємо

Бізнесмен купив порнозірку за 8 мільйонів доларів

Порноактриса Рола Такізава уклала вельми незвичайний контракт зі своїм шанувальником. Багатий бізнесмен, який побажав зберегти своє ім'я в таємниці, "купив" її (або, якщо бути точним, взяв у довгострокову оренду).

Як повідомляє Metro, сума операції склала 8 мільйонів доларів. Такі гроші чоловік виклав за те, щоб в найближчі 15 років порнозірка була його власністю, з якою можна робити все, що забажаєш.

Відзначається, що красуня Рола охоче погодилася на пропозицію. Дівчина вже неодноразово з'являлася на світських заходах в компанії таємничого "покупця", який ховав своє обличчя під маскою.

Вчинок Роли викликав бурю розчарування і обурення серед її фанатів, відчули себе зрадженими. "Вона ж богиня! Як вона могла погодитися на подібне?", - Дивується один із них у своєму Twitter.

Рола Такізава дебютувала в порнобізнесі 3 роки тому, і з тих пір знайшла велику армію фанатів (переважно в Китаї). Висновок даної угоди означає, що дівчина більше не зніметься ні в одному порнофільмі. Як мінімум, у найближчі 15 років.


Також цікаво: