Рекомендуємо

Це тренування надихнула мене почати заняття! Все, що потрібно для відмінної форми, - 5 хвилин часу.

Дуже коротке, але дуже ефективне тренування! Цей комплекс ідеально підходить для домашнього спортзалу, і якщо ти шукаєш стимул для початку занять спортом, просто поглянь на цю дівчину. Бути в прекрасній формі цілком реально! Найголовніше - стежити за своїм розпорядком дня, харчуванням і не забувати про регулярні фізичнінавантаження

Комплексне тренування м'язів прискорює метаболізм, тому навіть в стані спокою твоє тіло буде спалювати калорії. Інтенсивні вправи, нехай вони навіть будуть недовгими, допоможуть тобі підтягнути всі проблемні зони і бути в тонусі. Знайти 5 хвилин для такого тренування може навіть дуже зайнята жінка!

Тренування дня

Подарунок, а не тренування. Тобі не потрібні додаткові снаряди, можна обійтися навіть без килимка. Комплекс починається з стрибків, присідань і віджимань.

Потім дівчина продемонструє, як потрібно ефективно качати прес, навантажуючи косі м'язи. Рухи дуже прості! Для тих, хто хоче підкоригувати форму ніг, тут є особлива вправа... Дивись відео і тренуйся разом з нами! Редакція «Пандоруму» не може всидіти на місці.


Також цікаво: