Рекомендуємо

Цей хлопець - потенційний претендент на премію Дарвіна. І як йому тільки таке в голову стукнуло?

Премія Дарвіна - досить дивна нагорода, яка присуджується тим, хто найбільш дурним способом помер або втратив здатність мати дітей, втративши можливість поповнити генофонд людства, що згодом призведе до явного поліпшення останнього. Для отримання даної нагороди є також обов'язкова умова - відсутність у лауреата прямих нащадків.

Наприклад, одними з перших претендентів на премію Дарвіна в 2015 році є троє індійських студентів. Хлопцям прийшла в голову відмінна (як їм тоді здавалося) ідея - сфотографуватися на залізничних коліях. Природно, звичайним фото на тлі рейок вже нікого не здивуєш, так що студенти-сміливці вирішили дочекатися під'їжджаючого потяга. Для максимальної крутості знімка локомотив повинен був під'їхати дуже близько. Що ж, він під'їхав. У живих дивом залишився лише хлопець, який повинен був сфотографувати студентів.

У головного героя цього відео теж був відмінний шанс отримати премію Дарвіна. Адже те, що він вирішив зробити зі своїми друзями, - вищий ступінь ідіотизму.

Я б, мабуть, не здивувався, якби подібна витівка прийшла в голову дітям або підліткам. Але ж на відео дорослі люди! Я так і не зрозумів, що саме збиралися зробити ці мужики, ясно лише одне: інстинкт самозбереження у них геть відсутній. Вкотре ми переконуємося, що людська дурість не має меж.


Також цікаво: