Рекомендуємо

Цей килимок-будильник не відключається, поки ви не встанете на нього обома ногами

Любите вночі подовше посидіти в інтернеті або обов'язково подивитися улюблену нічну передачу по ТБ, а вранці ніяк не можете змусити себе прокинутися? Є рішення, яке буквально підніме вас на ноги! Цей чудовий килимок-будильник буде верещати до тих пір, поки ви не наступите на нього обома ступнями.

Новітнє диво техніки було винайдено Вінсаном Теммі і командою дизайнерів з Ванкувера. Задум винаходу досить простий: більше не дати вам лягти в ліжко після того, як почне дзвеніти будильник. Вам не просто доведеться наступити обома ногами на цей килимок, а й простояти на ньому протягом трьох секунд, інакше він не припинить видавати звуки. Ну, а простоявши поза тепленького ліжка навіть 3 секунди, ви вже напевно не ляжете назад.

В даний час килимок-будильник «Раггі» (Ruggie) коштує $ 50, і поки його можна замовити на сайті компанії-виробника за цією ціною, до початку масового продажу його ціна складе $ 90.

За словами дизайнера, ідея такого незвичайного будильника прийшла йому завдяки власному досвіду. Ця ранкова боротьба: тепла постіль, холодна підлога, бажання поспати ще трохи і так далі. Так з'явився килимок, який не дозволяє просто відключити сигнал будильника і знову влягтися спати.

Як часто ви просто відключаєте свій будильник і продовжуєте спати далі?

М'який і комфортний «Раггі» створений, щоб змінити це раз і назавжди

Одна нога не обдурить цей будильник!

Вам доведеться наступити на нього обома ногами і простояти 3 секунди, щоб відключився сигнал

Мабуть, це найкращий будильник з усіх, придуманих до нього!


Також цікаво: