Рекомендуємо

Дихальна гімнастика, як спосіб кинути палити. Позбудься нарешті від згубної звички!

Куріння - вельми неприємна звичка і мало кому вдавалося легко її перебороти. Але є один хороший спосіб, який допоможе тобі кинути палити. Пропонуємо тобі спробувати спеціальну дихальну гімнастику, яка допомагає правильно розробляти і тренувати органи дихання, і допоможе очистити їх від небажаних наслідків тютюнопаління.

Вправа 1
Коли відчуєш сильне бажання закурити, вийди на свіже повітря. Стань прямо. Розслабся. Зроби глибокий вдих і затримай дихання на 2-5 секунд. Потім повільно видихни. В кінці видиху затримай дихання на цей же час. Повтори цю вправу 10 разів. Твій мозок насититься киснем і ти відчуєш легке запаморочення. У тебе на тривалий час зникне бажання курити.

Вправа 2
Необхідно повільно вдихати повітря через ніс і трохи швидше видихати його через рот. Виконуючи цю вправу, поступово збільшуй темп. В одному циклі роби 30 вдихів і видихів. Після кожного циклу відпочивай приблизно 1 хвилину. Щоб отримати хороший результат, потрібно повторити 5-6 циклів. Роби вправу кожного разу як захочеться закурити.

Вправа 3
Встань або сядь прямо. Розслабся. На вдиху спочатку наповнюй повітрям нижню частину легенів, живіт при цьому випинай вперед. Потім слідує підняття грудної клітки - від нижньої частини до верхньої. По тулубу як би проходить «хвиля». Для того щоб це було природним, хребет слід тримати прямо. Потім, на видиху, «хвиля» проходить у зворотному напрямку: спочатку спадає і трохи втягується всередину живіт, потім -грудная клітка. Спробуйте, перебуваючи в початковому положенні, проробити так кілька разів: на 4 рахунки - повільний глибокий вдих через ніс, на 4 рахунки повільний глибокий через ніс видих; знову на 4 рахунки - вдих і на 4 рахунки - видих ...

Переваги такого дихання перевірені тисячолітньої практикою. Легкі отримують необхідну кількість кисню, грудна клітка отримує правильну іннервацію з боку закінчень нервової системи, а органи черевної порожнини отримують легкий систематичний масаж завдяки сильним і ритмічним рухам діафрагми.

Роби ці вправи кожен раз, коли тобі захочеться зробити перекур. Так ти не тільки зможеш позбутися цієї шкідливої звички, а й розробиш органи дихання і очистити свої легені.

Розкажи своїм друзям про цю чудо-методикою!


Також цікаво: