Рекомендуємо

Iron Maiden показали еволюцію відеоігор в кліпі на новий сингл

Iron Maiden умовно показали історію розвитку відеоігор з 80-х років і до сьогодні в новому кліпі, який вийшов 14 серпня, ставши першим синглом за останні 5 років, повідомляє The Verge. Відзначимо, що за 2 дні відео на YouTube набрало 2500000 переглядів.

Головним героєм ролика на пісню Speed ​​Of Light став талісман Iron Maiden по імені Едді, зображений на всіх обкладинках альбомів групи. У відео він виступає в ролі персонажа декількох ігор, натхнених класикою, в кожній з яких збирає віртуальні "життя".

Епоха восьмібітних ігор, відповідна початку існування самої групи, зображена у вигляді пародії на Donkey Kong від Nintendo, випущену в 1981 році. У ній герою потрібно було переміщатися по сходах і ухилятися від снарядів.

Наступна віха в історії відеограм в кліпі - це файтинг, стилізований під популярну серію Virtua Fighter, перша гра в якій вийшла в 1993 році. Хоча Virtua Fighter і не зробила такого внеску в культуру, як випущений роком раніше Mortal Kombat, критики хвалили її за більш високу реалістичність боїв.

Відео завершується тривимірним реалістичним шутером у стилі сучасних відеоігор. 


Також цікаво: