Рекомендуємо

Ісландський позашляховик-монстр

Група інженерів з Ісландії розробила і створила автомобіль спеціально для складних полярних умов. Машина вийшла настільки великою і суворою, що може стати повноцінним всюдиходом.

Потрібен автомобіль для вирішення "серйозних" завдань, боротьби зі стихією і що не боїться сюрпризів, які підкидає матінка природа? Тоді варто звернути увагу на Hilux AT44 6? 6 Arctic truck. Ця вантажівка справжнісінький полярний монстр. Створений автомобіль був інженерами Ісландії, і як не складно здогадатися, призначений в першу чергу для суворих кліматичних умов цієї країни.

Перше, що дійсно виділяє Hilux AT44 6? 6 Arctic truck - це його колісна база. У автомобіля дійсно шість коліс, що робить його справжнім полярним всюдиходом. Працює автомобіль на 3-літровому дизельному двигуні, що дає 171 кінську силу. Враховуючи умови роботи, автомобіль оснастили солідним паливним банком на 550 літрів. Таке поєднання забезпечує машині достатню потужність і в той же час «економічність» в області споживання палива.

Машина може працювати навіть в Арктиці або Антарктиці. Крім базового набору і повністю заправленого бака, автомобіль піднімає ще до 2000 кг корисного навантаження. Навантажити Hilux AT44 6 Arctic truck можна і більше, однак надмірне навантаження може вже позначитися на його їздових характеристиках.

Машина має свій власний житловий модуль, в який можна встановити все необхідне для нехай і відносно комфортного перебування в північних умовах. Зокрема туди можна помістити обігрівальний елемент. Машина має також всі необхідні засоби для боротьби з застрягання деінде. Зокрема є електрична лебідка. Наостанок варто відзначити, що житловий модуль - знімається.


Також цікаво: