Рекомендуємо

Камбоджійський фастфуд

Фастфуд, що продається на вулицях Камбоджі, не має нічого спільного з тим, що ми звикли їсти. Вуличну їжу тут можна купити на будь-якому кутку, і готується вона найчастіше з досить екзотичних складових. Тому європейці деколи поглядають на камбоджійську їжу з деякою огидою.

Однак величезна кількість туристів приїжджає в цю країну не стільки, щоб помилуватися її природою і красотами, скільки покуштувати своєрідні страви місцевої кухні.

Смажені комахи

Кхмери дуже люблять смажених тарганів, коників, скорпіонів, личинок, змій, мурах та іншу подібну живність. Вони хрумтять смаженими комахами, немов чіпсами. А ось мандрівники не завжди наважаться на такий смакової експеримент.

Равлики

Ще однією улюбленою місцевої «вкусняшки» можна назвати смажені черепашки. У Камбоджі їх клацають так само просто, як у нас насіння.

М'ясо на грилі

Дуже популярним фастфудом тут є м'ясо, приготоване на грилі.

У великій кількості в продажу можна зустріти невеликі шашлички з курячого м'яса, крил або потрошки. Причому про якість м'ясних продуктів можна не хвилюватися, оскільки курей вирощують у дворах, в хороших умовах і не напихають їх ніякими препаратами.

Також можна покуштувати шашлички з яловичини, свинини або різних субпродуктів. Для камбоджійців субпродукти набагато цінніше м'ясної вирізки, тому закуски з них коштують дорожче.

Таку вуличну їжу буде краще запити прохолодним пивом або тростинним соком.

Рисова ковбаса

На ринку можна покуштувати різноманітних морських гадів

Варені яйця із зародками пташенят

Лангусти

Креветки з різними соусами

 


Також цікаво: