Рекомендуємо

Краща домашня терапія в боротьбі із запаленням. Забудь про хвороби раз і назавжди!

Мало хто з нас до кінця розуміє, що таке запалення. Якщо по-простому, то це не інакше як відповідь нашої імунної системи на будь-який больовий зовнішній подразник або пошкодження. Часто запалення асоціюється з болем, пухлинами, почервонінням, сверблячкою.

Помилково думати, що запалення - це тільки температура, адже виразковий коліт, артрит, атеросклероз - теж поширені його види. До запалення можуть призвести також і укуси комах, травми, опіки. Як не дивно, цей процес в кінцевому підсумку має привести до максимального відновлення в зоні ушкодження. Однак, коли запалення хронічне або дуже сильне - нічого хорошого від цього зазвичай чекати не доводиться.
Звичайно, при першій бойовій тривозі ти звик бігти в аптеку і купувати все, щоб тільки полегшити біль і страждання. Яким же буде твоє здивування, коли ти дізнаєшся, що запалення в деякій мірі можна запобігти ... в домашніх умовах! Твоїй увазі пропонується трійка кращих протизапальних засобів, які практично нічого не варті, а ефект дають колосальний. Мотай на вус!

Куркума
Ця пікантна приправа яскраво-жовтого кольору (саме вона використовується в каррі) - відмінний засіб від запалення. Вся справа в тому, що вона містить в собі куркумін - протизапальну речовину, яка діє на зразок ібупрофену і подібних речовин. Згідно з даними вчених, курукуму найкраще використовувати при поліартриті, виразковий коліт, а також увеіті - запаленні судинної оболонки ока.

Імбир
Імбир лікарський, в народі більше відомий як імбир, - цілюща рослина з відмінними протизапальними властивостями, коріння якого часто використовують в кулінарії. Він допомагає в запобіганні багатьох запальних процесів і, на відміну від більшості аптечних засобів, добре переноситься людьми з проблемами шлунково-кишкового тракту. Згідно з даними Національного інституту здоров'я США, імбир стимулює зародження клітин, що відповідають за протизапальні процеси в організмі. Більше того, він містить гінгерол, який розширює судини. Доведено, що якщо поліпшити кровообіг в ураженій області, запалення швидко зменшується, адже кров більш інтенсивно омиває цей осередок.

Терапія теплом і холодом
Така терапія - ефективний спосіб уникнути запалення. В основі такого методу лежить стимулювання захисної системи організму хворого. Наприклад, тепло розширює кровоносні судини, покращує циркуляцію рідин в організмі, а також зменшує мимовільне скорочення м'язів. Можна використовувати як сухе тепло (грілки, лампи), так і вологе (тепла ванна або нагріта банная одяг). На відміну від тепла, холод, навпаки, зменшує набрякання, звужуючи кровоносні судини. Хоча методика чергування тепла і холоду спочатку може здатися процедурою не з приємних, вона здатна полегшити навіть дуже сильний біль і стати відмінною профілактикою появи запальних процесів в організмі.

Не забувай про цих «трьох китів» - адже все погане завжди краще запобігти. Звичайно, всі ці методи не можуть стати повноцінною заміною призначеного лікування. Але, вживаючи в їжу корінь імбиру, куркуму, а також практикуючи терапію холодом і теплом, можна забезпечити гарну підтримку організму при виникненні запальних процесів.

Не забудь поділитися з друзями, адже вони теж напевно шукають хороші засоби проти запалення.


Також цікаво: