Рекомендуємо

Кращі 4 вправи для схуднення! Позбудься надокучливого жиру з живота.

Невеликий жировий прошарок на животі часто викликає стрес у представниць прекрасної статі. Жир внизу живота псує фігуру. До цього часто призводить неправильне харчування, стреси і недостатня фізична активність. Щоб прибрати зайвий жир - необхідно, в першу чергу правильно харчуватися. Але жодна дієта не допоможе без занять спортом. Ми підібрали для тебе 4 кращих вправи, які допоможуть тобі позбутися цієї проблеми. Виконуй кожне мінімум 15 разів.

1. Ляж на підлогу, долоні склади в замок на потилиці. Підніми рівні ноги на кут 45 градусів. Потім підніми праву ногу вгору, при цьому ліва повинна знаходитися в початковому положенні. Потім опусти праву ногу вниз і підніми ліву.

2. Встань в таку позу, як при виконанні вправи планка на рівних руках (як при віджиманні). Відірви ногу від підлоги і підтягни коліно до грудей, пристав її ближче до рук, потім повтори те ж рух на іншу ногу.

3. Сядь на підлогу, руки повинні знаходитися за спиною, спираючись об підлогу. Швидко підтягуй коліна до грудей. Рух відбувається одночасно, корпус прагне до ніг, а коліна до грудей. Вернись в початкове положення, ноги випрями, але не став їх на підлогу. Стеж за спиною, вона повинна бути рівною.

4. Сядь рівно на стілець, втягни живіт і випрями ноги паралельно підлозі. Міцно вхопився руками за край стільця. Підтягни ноги колінами до грудей, після повернися у вихідне положення. Корпус не можна нахиляти, не прогинайся в попереку. Стеж за тим, щоб навантаження йшло тільки на прес.

Після виконання кожної вправи потрібно взяти скакалку та стрибати мінімум 12-15 разів.

Ці вправи допоможуть тобі прибрати жир з низу живота. А завжди бути у формі ти зможеш за допомогою правильного харчування та активного способу життя. Старайся не піддаватися стресам, поменше переживай і гуляй на свіжому повітрі. Почни вдосконалюватися вже сьогодні!

Поділися з друзями цими ефективними вправами, які допоможуть прибрати жир з живота!


Також цікаво: