Рекомендуємо

Мармурові печери - місця неземної краси

Побачити настільки неймовірно прекрасне чудо світу - ось уже воістину мрія будь-якого мандрівника. А знаходиться ця краса в Чилі. Саме тут блакитні гроти мармурових печер Патагонії частково занурюються в небесно-бірюзові води одного з найглибших озер Землі - Каррери. Оскільки саме озеро розташоване на кордоні між Аргентиною і Чилі, то у нього також є й інша назва - Буенос-Айрес.

Вода тут дуже чиста і володіє просто дивовижними відтінками, які переливаються від смарагдового до ніжно-блакитного. Така особливість обумовлена льодовиковим походженням озера.

Крім того, практично повністю оточене горами, це місце відрізняється своїм власним мікрокліматом, відмінним від холодного і вологого, який притаманний Патагонії. Тут у будь-який час року стоїть тепла погода і світить сонце.

Також в озері водиться дуже багато представників лососевих, тому рибалки це місце теж цінують і досить часто приїжджають половити смачної рибки.

Що стосується мармурових печер озера Каррера, то вони, безумовно, виступають найголовнішою його пам'яткою. Місцеві жителі навіть вважають принизливим називати їх «печерами», їм більше до душі вживати слово «собор».

Всі вони знаходяться на стороні Чилі і складаються з трьох основних гротів. Це Собор, Печера і каплиця. Дістатися до кожного з них можна на човні по озеру, якщо вода в ньому буде залишатися тихою і спокійною.

Багато хто побоюється за долю цієї рідкісної перлини природи через будівництво п'яти гідроенергетичних гребель в цьому районі. Як вважають екологи, такий намір уряду здатний заподіяти шкоду особливому клімату озера Каррера.

 


Також цікаво: