Рекомендуємо

Мільйонер зрівняв із землею ціле село! І ви не повірите, що він зробив потім

Сенг Шухуа 54 роки. І він китайський мільйонер, який народився в бідній родині. У дитинстві Сенг жив в скромній хатині, яка стояла посеред брудної вулиці невеликого села.

Пару років тому чоловік вирішив з'їздити в рідні місця і на свій превеликий жаль побачив, що бідність звідти нікуди не поділася. У той же момент бізнесмен придумав геніальний план.

Він проїхався бульдозером по всьому селищу і звів на місці напіврозвалених хатин сучасні багаті апартаменти. На вулицях Сенг поклав асфальт. З його допомогою 72 сім'ї переїхали жити в шикарні квартири. А іншим 18, особливо підтримуючим мільйонера в роки його важкого дитинства, він подарував величезні вілли!

«Я заробив набагато більше грошей, чим можу витратити. А своє коріння забувати не можна. Ці люди допомогли мені пережити голодне дитинство, і тому вони повинні отримати заслужену нагороду», - говорить мільйонер.

Але на цьому історія не закінчується. Для самих знедолених Сенг побудував їдальню, де вони зможуть безкоштовно харчуватися 3 рази на день!

Ця людина своїм прикладом вчить нас не забувати своє минуле, своє коріння і тих людей, які приходили нам на допомогу у важкі періоди життя.


Також цікаво: