Рекомендуємо

На перший погляд, це всього лише тісна хатина. Але ти дуже здивуєшся, заглянувши всередину!

Кожен з нас мріє про власний затишний куточок: нехай навіть і маленький, зате свій. Адже не дарма кажуть: «У тісноті, та не в образі». Якщо на просторах наших широт люди обожнюють будувати житла з розмахом, то в Японії, де мільйони людей тісняться на невеликих островах, вибудовувати хороми і замки особливо ніде. Тим більше якщо це стосується будівництва в межах міста.

Однак японський архітектор Кота Мізуіші знайшов вихід навіть із такого становища. За його проектом був побудований дивовижний трикутний будинок на крихітній території. Сьогодні Пандорум знайомить тебе з планом цього особняка, екстер'єром та інтер'єром. І не скажеш, що це чудо займає 55 кв. м. У цьому випадку в голові виникає тільки одна фраза: хочеш жити - вмій крутитися.

Розташовується цей будинок недалеко від річки Хорінучі. Як бачиш, місця під будівництво було виділено вкрай мало.

Зовні він виглядає дуже тісним і вузьким. На перший погляд, максимум, що можна було побудувати на такій невеликій ділянці, - це сарай.

Здається, така споруда навряд чи може бути придатною для житла. Але ти вкрай здивуєшся, заглянувши всередину!

Незважаючи на зовнішній вигляд, всередині будинку все дуже красиво і просторо.

Будинок проектувався для сім'ї з 3 чоловік. Не думай, що в цій будівлі не знайшлося місця для дитячих забав. Відмінне рішення: горище тут служить в якості дитячої ігрової кімнати.

Завдяки величезним вікнам створюється враження, що в будинку дуже просторо і багато повітря.

Для економії простору в цьому будинку немає міжкімнатних дверей. Тим не менш, все так грамотно розділене на зони, що не відчувається ніякого дискомфорту.

Ось так в цьому будинку виглядає спальня. Ніколи не скажеш, що тут тісно або незатишно

У західній частині будинку розташовується кухня з високими стелями. Помітно, що тут намагалися задіяти кожен сантиметр простору...

Незважаючи на те, що будинок досить-таки невеликий, санвузол в ньому значних розмірів. Не те, що у нас в деяких хрущовках!

Щоб зрозуміти, що і де розташовано у цьому будинку, пропонуємо твоїй увазі план будинку зверху.

Це поздовжній план будинку.

А це - поперечний. Тебе не вражає, що тут продумано навіть місце для паркінгу?

Переглянувши ці знімки, ще раз приходжу до висновку: якщо дуже захотіти - можна в космос полетіти. В даному випадку дизайнеру будинку довелося якось виходити з положення і з розумом використовувати кожен міліметр території. Як на мене, він відмінно впорався! Тим більше, розважливі японці більше цінують практичність і функціональність, а не показушну розкіш і псевдошик. А ти б хотів жити в такому будинку?

Задай друзям аналогічне питання, поділившись цим постом.


Також цікаво: