Рекомендуємо

Найвищий дерев'яний будинок у світі

В американському Кроссвілл людина без будь-якої професійної освіти побудувала дерев'яний будинок, що вважається найвищим. Цією людиною є Горацій Берджесс. Всі роботи в нього зайняли 11 років, побудована ним конструкція включає в себе цілих десять поверхів. За словами Горація, він побачив Бога, який сказав йому, що всі необхідні матеріали закінчаться тільки тоді, коли будинок буде готовий.

Площа цього грандіозного будинку просто величезна, вона дорівнює 3,4 тисячі метрів квадратних. Причому чоловікові не треба було великих вкладень. При дуже економному використанні матеріалів і з застосуванням різних відходів виробництва, його витрати склали 12 тисяч доларів. Зсередини простір будівлі складається з великої кількості кімнат, коридорів, гвинтових сходів, балконів, зони для баскетболу і вівтаря.

Фотограф Том Веттон в 2012 році приїхав до Горація, щоб зробити серію знімків цього неймовірного будинку. Побачивши будівлю, Том оцінив його грандіозні масштаби і був вражений гігантськими розмірами дерев'яного будинку.

За даними фотографа, всередині будинку знаходиться 6 дерев, що підтримують всю конструкцію, а під час будівництва було витрачено 258 тисяч цвяхів. Будинок - можна назвати казковою мрією будь-якої дитини. Як тільки ви його побачите, з'явиться непереборне бажання обстежити там кожен куточок.


Також цікаво: