Рекомендуємо

«Не такие как все»: Відео «зомбування» дітей в школі РФ підірвало мережу (відео)

Російських школярів переконують в тому, що росіяни відрізняються від інших народів своєю вродженою здатністю до образного мислення.

Посилання на безглуздий відеосюжет з одного з уроків у школі РФ опублікував на своїй сторінці в Facebook московський журналіст Антон Красовський. “ААААААААААА. Познайомте мене з нею!” – так прокоментував Красовський спіч російської вчительки.

Звернемо увагу на класну дошку за спиною педагога – напис “Свята Русь” говорить про те, що це міг бути урок патріотичного виховання. “Скажіть, ви чули таке словосполучення як читання між рядків? (Діти погоджуються – ред.). Природно, для вас це цілком природно”, – звернулася до класу вчителька.

“Але, виявляється, що читати між рядків можуть тільки наші люди. Скажіть, ви, коли читаєте художню літературу, ви бачите перед собою картинку? Виникає картинка перед очима? (Діти погоджуються – ред.). Це цілком природно для нас. Але в світі більше ніхто картинки перед очима, коли читає текст, не бачить. Це і є подібний спосіб мислення, властивий тільки нашій людині – бачити образи там, де ніхто більше нічого не бачить. Скрізь інші читають текст – бачать тільки текст і більше нічого”, – додала педагог.


Також цікаво: