Рекомендуємо

Ось як НЕ треба жартувати на 1 квітня. Від таких розіграшів інфаркт схопити можна!

1 квітня - день, в який кожен поважаючий себе жартівник вважає своїм обов'язком розіграти друга. Добре, коли все закінчується жартами «У тебе спина біла!» Або «Дивись, шнурок розв'язався!», Однак найчастіше володарі «неймовірно тонкого» почуття гумору розводять оточуючих зовсім по-іншому. Сьогодні ми покажемо тобі кілька невдалих, злих і жорстоких розіграшів, які не варто повторювати.

Ця жінка знає, як виховувати в дитині шанобливе ставлення до батька. Саме те, чого чоловік чекав після робочого дня.

Батьки, які люблять дивитися на сльози своїх дітей, завжди знайдуть привід, щоб засмутити їх. Наприклад, можна сказати дитині, що ти з'їв всі його довгоочікувані цукерки на Хеллоуїн.

А люблячий чоловік знає, як порадувати свою дружину. Наприклад, зробити вигляд, що вбив власну дитину.

Цю дівчину вирвало на хлопця в самий цікавий момент. Не випадково, природно.

Ще одна красуня вирішила помститися за жорстокий розіграш і не придумала нічого кращого, ніж побризкати туалетний папір, яким повинен був скористатися хлопець, перцевим спреєм. Здається, це було дуже боляче.

Наступний розіграш виглядає дійсно смішно. Але опинитися на місці тих, хто зустрівся віч-на-віч з цим милим павуком-песиком, я б, мабуть, не хотів.

Навіть не знаю, що б зробив я, якщо б мене так розіграли. Здоровий гумор - це, звичайно, чудово, але коли справа доходить до таких ідіотських жартів, то хочеться як мінімум дати в око жартівнику. Всьому є межа.

Поділися цим постом з друзями, покажи їм, як ні в якому разі не треба розігрувати інших.


Також цікаво: