Рекомендуємо

Ось як правильно вибрати кавун: цього трюку мене навчив один фермер!

Кавун - найочікуваніший і улюблений усіма атрибут літа. Вибрати стиглий і смачний плід часом здається складною справою. У продажу буває така величезна кількість кавунів, що просто очі розбігаються від розмаїття.

Сьогодні ми поділимося з тобою секретом, як вибрати самі стиглі і смачні плоди! Тепер ти нізащо не розгубишся при виборі кавуна.

Як вибрати кавун

1. За розміром
Необхідно остерігатися величезних кавунів. На жаль, наш клімат не сприяє вирощуванню на полях плодів гігантських розмірів. Отже, є велика ймовірність, що такі кавуни були штучно підгодовані добривами.

2. По жовтій плямі
Така особливість є відмінним ознакою стиглого плода. Чим жовтіше пляма, тим смачніше і солодше обраний тобою кавун.

3. На стук
Зрілий плід часто видає гучний звук при постукуванні. Також для перевірки на стиглість необхідно стиснути кавун з двох сторін. Якщо плід злегка потріскує, значить, він вже дозрів і готовий до вживання.

4. По хвостику
Жовтий сухий хвостик є відмінним показником стиглості плоду. Зелений же, навпаки, свідчить про те, що кавун був зірваний рано.

5. На запах
Кірка кавуна повинна виділяти яскраво виражений свіжий запах. Якщо вона взагалі не пахне, значить, такий кавун, швидше за все, не був вирощений природним шляхом.


Також цікаво: