Рекомендуємо

Після цих фото тобі доведеться переглянути всі свої знання про історію людства!

Незабаром повинні будуть бути оприлюднені документи, які підтверджують незліченні факти приховування та навмисного знищення доказів життя на Землі людиноподібних істот гігантського розміру. Рішення приховувати цю інформацію було викликано бажанням не турбувати уми людства зайвими питаннями без відповідей. Адже, якщо ці дані будуть оприлюднені, все, що ми коли-небудь знали про створення людства і еволюції, залишиться за бортом. Ця інформація просто не в'яжеться з фактом існування на Землі гігантообразних людей.

Співробітники Смітсонівського інституту в 1900-х роках знищили десятки тисяч останків, які належали цим істотам. Довгий час вони заперечували, що зробили це, але нещодавно все-таки визнали свою провину, а також те, що є документи, які підтверджують факти приховування.

Рішення про оприлюднення інформації приймалося судом США, де в якості доказу була надана стегнова кістка довжиною 1,3 м, яку колись нелегальним шляхом вирішив зберегти один із співробітників Смітсонівського інституту. Людина, яка зробила це, розповіла про кістки і таємних операціях інституту в своєму заповіті, який не так давно був оприлюднений. Ці матеріали стали вагомим аргументом під час засідання суду, за рішенням якого інститут зобов'язаний оприлюднити всі дані про прихованих знахідках протягом 2015 року.

Зовсім скоро нам належить стати свідками найбільшого відкриття, яке повністю переверне картину світу і місця людини в ньому.


Також цікаво: