Рекомендуємо

Подружня пара вирушила в подорож разом з будинком

Два роки тому ми з Гійомом раптом усвідомили, що нам до смерті набридло постійне нервування з орендною платою, гори непотрібних речей, борги за коледж і нудна робота, яка дозволяла нам вести сумовитий спосіб життя.

Мені здавалося, що я вже ніколи не зможу здійснити свою мрію - писати, а Гійом сумував за своєю улюбленою справою - фотографіями. Якось раз ми побачили маленький чарівний будиночок, який і надихнув нас кардинально змінити свої життя і відправитися назустріч своїм мріям.

Ми почали будівництво з нуля, без найменших навичок і уявлень, як це робиться, в надії розібратися по ходу справи. Спочатку ми навіть не розуміли, що будуємо не просто будинок: нам належить переосмислити всю концепцію "будинку". Після безлічі спроб і помилок нам все-таки вдалося створити свій, єдиний у своєму роді будинок на колесах.

З тих пір пройшло шість місяців, позаду залишилися 10 тисяч миль, а наша пригода стає все більш захоплюючою. На наш подив, ми зустріли досить багато людей, які поділяють наші погляди і що мешкають в незвичайних житлах: будинках на деревах, юртах, будинках-човнах і тд. Гійом фотографує життя цих людей, а я записую їх історії.

 

 


Також цікаво: