Рекомендуємо

Премія за найгірший опис сексу

Яких тільки нагород не присуджувати діячам культури, проте ні для кого не секрет, що крім приємних премій існують ще й антипремії.

Одна з таких нагород - Bad Sex Award, заснована ще в 1993 році журналом Literary Review, і досі користується популярністю. Складно повірити, але її присуджували навіть Томасу Вулфу і Габріелю Гарсіа Маркесу.
 
У цьому році цієї «честі» удостоївся нігерійський письменник Бен Окрі, який є членом британського Королівського літературного товариства і кавалером Ордена Британської імперії, крім цього в 1991 році йому присудили Букерівську премію.
 
Цього року Окрі може похвалитися нагородою за найгірший опис сексу в художній літературі. Незважаючи на те, що номінантами також стали Харукі Муракамі і Річард Фленаган, опис сексу від Окрі визнали найгіршим.

Нижче представлений уривок з його книги Вік Magiс, який допоміг автору отримати нагороду:
«Смикавша її сосок рука натрапила на вимикач - і вона спалахнула. Дотик до живота, здавалося, пропалив її наскрізь. Він щедро покривав її тіло швидкоплинними дотиками, і мозок її переповнився гіркуватою хтивістю. Вона з подивом дізнавалася про такі куточках свого тіла, які помістити туди міг тільки бог з почуттям гумору. Віддавшись теплим потокам, уже далеко від цього світу, вона виявила, як він проскользив в неї. Він любив її з силою і ніжністю, погладжуючи її шию та обличчя руками, поки низькі ритмічні стогони не розпочали вириватися з неї ... З кожним рухом в ній розгортався всесвіт. Десь у ночі вибухнула шалена ракета ».

Джерело


Також цікаво: