Рекомендуємо

Приготуй правильні відбивні! З цим рецептом ти захочеш готувати їх постійно...

Для багатьох людей, які вітають у своєму раціоні м'ясні страви, відбивна - найулюбленіша їжа. Завдяки високому вмісту білка і того, що м'ясо для відбивних зазвичай буває достатньо волокнистим, насичення після вживання в їжу цієї страви приходить відразу ж. Та й потім їсти не хочеться досить довго...

А що говорити про смак! Адже відбивна, яка приготована правильно - це дуже і дуже смачне, ароматне блюдо.

Ось схема приготування найправильнішою відбивної. Дотримуйся цих нескладних рекомендацій, і в тебе буде виходити м'ясне блюдо, що наповнить блаженством всіх, хто його спробує.

Як приготувати відбивну

1. Відріж шматок м'яса, товщиною 1-1,5 см. Якщо є кісточка - зріж її.

2. Відбий м'ясо - краще через плівку, щоб не порвати майбутню відбивну.
Щоб м'ясо не втратило у вазі, перед цим злегка скропи його холодною водою.

3. Якщо є незачищена кромка сала, то на ній зроби надрізи, щоб потім вона не стяглася при смаженні. Смажити можна як просто так, лише поперчивши, так і в льєзоні (тобто зануривши в борошно і в збите яйце з сіллю). Можна обсмажувати відбивну і в клярі, змішаному з рівних пропорцій молока, яєць та борошна, з додаванням солі.

Якщо ти вирішив приготувати відбивну без кляра, посоли обов'язково шматок м'яса в кінці крупною сіллю, інакше відбивна буде суха.

4. Смаж на звичайній, добре розігрітій сковороді, найкраще на якісному смальці (клади його не зразу, а коли сковорода нагріється). Якщо його немає, можна взяти суміш вершкового масла з рослинним, в пропорції 2 до 1. Одне вершкове масло може сильно підгоряти, а рослинне погано поєднується зі смаженою свининою.

5. Отже, відбивна в льєзоні: окуни м'ясо в борошно, потім у збите яйце, виклади на сковорідку. Акуратно розрівняти, щоб м'ясо прожарювалося рівномірно, просмаж з 2-х сторін протягом 1-2 хвилин. Далі постав у розігріту до 180-200 градусів духовку, де доведи страву до готовності протягом 7-10 хвилин.

6. Коли на м'ясі утворюється піна, це вірний знак, що приготування завершено! Дістань блюдо з духовки, змасти вершковим маслом для більшого блиску і подавай з гарніром.

Шикарне блюдо виходить! Спробуй відбивну за цим рецептом, тебе порадує результат. Експериментуй з гарнірами і соусами - від того, з чим ти поєднуєш таку благородну страву, як відбивна, залежить і те, як сприймуться смакові якості самого м'яса.

Готуй з натхненням і пам'ятай, що правильний рецепт - це вже половина шляху до успіху! Прийшли своїм друзям цей рецепт відбивної, можливо, це те, що вони давно шукали.


Також цікаво: