Рекомендуємо

Різнобарвні скелі геопарка Чжан'е Данься в Китаї

Воістину унікальний куточок природи розкинувся на просторах Китаю в провінції Ганьсу, і ім'я йому Чжан'е Данься. Ці приголомшливі різнокольорові скелі завдяки своїй неперевершеній красі і незвичайної барвистості могли б стати ще одним чудом світу. Вони привертають увагу мандрівників з усіх кінців Землі. Не дарма китайське видання National Geography в 2009 році включило Чжан'е Данься до шістки найбільш мальовничих скелястих формувань Піднебесної.

Ця геологічна пам'ятка, оточена однойменним національним парком, стала наслідком відкладення різних корисних копалин, яке відбувалося протягом цілих 24 мільйонів років. Саме завдяки цьому процесу і вийшов цей приголомшливий природний феномен, настільки схожий на листковий торт самих різних кольорів: жовтого, червоного, зеленого, блакитного, помаранчевого і багатьох інших. Тут художниця-природа і правда не поскупилася на фарби, створивши строкату дивину, милуватися на яку - суцільне задоволення і радість для очей.
Скелясті утворення, рябіють чудовим різнобарв'ям, зацікавили і Фонд всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, який у 2010 році взяв цей об'єкт під свою опіку.

Здається, що популярність таких мальовничих ландшафтів Чжан'е Данься не припиняє рости ніколи, рік від року сюди прагнуть потрапити невичерпні потоки людей, бажаючих особисто споглядати незвичайну пам'ятку.

Щоб запобігти пошкодженню неповторного ландшафту і уникнути забруднень навколишнього середовища, пагорби дозволено досліджувати лише в супроводі екскурсійної групи. Вся територія геологічного парку добре охороняється.

Тому, якщо ви також захочете глянути на цей фантастичний шедевр пензля невидимого художника, то найкращим часом для цього стане період з червня по вересень. А при відвідуванні Чжан'е Данься в світанковий або предзакатной період можна застати скелі в максимальній їх красі, оскільки саме тоді вони безупинно змінюються у відтінках. Це просто невимовне видовище, гарніше якого навіть складно уявити!

 

 


Також цікаво: