Рекомендуємо

Що подарувати дівчині на 14 лютого

Як би ви не ставилися до цього свята, в цей день краще все-таки не забути привітати свою дівчину, а то вона бог знає чого вам пригадає, якщо не отримає хоча б листівку. Ми б, втім, цим не обмежувалися і вибрали б ще що-небудь вартісне. Часу на пошук достатньо.

Ніч в готелі

Ніщо не поверне у відносини романтику перших побачень, як тимчасовий переїзд зі звичного будинку в шикарний (ну хоча б звичайний) готель. Багато з них - навіть тризіркові - надають послугу прикраси номерів, яку можна замовити під час бронювання. Якщо ти про це подбаєш, то до Вашої заїзду в номері вже буде знаходитися загорнувшись льодом пляшка шампанського і розкидані по ліжку пелюстки троянд. Незважаючи на те, що ідея з пелюстками здається банальною до остраху, нехтувати їй не варто. Займаються сексом на квітах щодня тільки в кіно. І то в поганому. А як часто ти всипаєш свою дівчину квітковими пелюстками (або хоча б стеблами)? Ось-ось. Оскільки День святого Валентина в цей раз випадає на п'ятницю, провести в готелі ви зможете не одну ніч, а цілий вікенд. Чим там займатися весь цей час? Шампанським, сексом, переглядом кіно, дурними розмовами, підводним макраме - та чим завгодно!

Справжній лист

Чи давно ти тримав в пальцях ручку? Впевнені, що давно (якщо ти, звичайно, не інспектор ДАІ). І чим довше ти не писав «справжні» листи, тим цінніше буде твій подарунок. Пересилити себе і начеркав від руки любовне послання (хот б на сторіночку) дорогого коштує. Хоча кого ми обманюємо? Не варто, це навіть задарма нікому не потрібно. Нікому, крім твоєї дівчини. Їй буде приємно - зуб даємо.

Фотоальбом

Варіація на тему хендмейд. Якщо складати листа тобі лінь, накачати з її сторінки в Facebook ваші спільні фото, знайди найближчий салон фотодруку (ці динозаври досі існують і взагалі нібито переживають друге народження) і попроси продавця хіпстерского виду скоріше надрукувати потрібні кадри. Для більшої мімімішності можеш купити альбом з картонними сторінками, вклеїти туди фото і від руки підписати кожен знімок. Тільки не перестарайся з гумором - не нам тобі розповідати, що більшість дівчат не любить сміятися над собою.

Спільний танець

Не гарячкуй. Ми й самі знаємо, що круті хлопці не танцюють. Але в цей день можна зробити виняток - заради неї. Виключно раз в житті. І до цього виключного моменту стоїть виключно підготуватися. Перед тим, як підірвати танцпол, тобі варто визначитися зі стилем, в якому ти будеш самовиражатися, і взяти кілька уроків у хореографа. Якщо часу на всю цю нісенітницю у тебе немає (марно - дівчина б оцінила), запиши вас обох на разовий танцювальний майстер-клас. Після спільного заняття ви зможете негайно відправитися в клуб і вже там відточити отримані навички, поки вони не забулися.

Коробка для дорослих

Вважається, що час не можна подарувати. Може й так. Але тільки не в тому випадку, коли мова йде про час блаженства. Дарувати його собі і своїй дівчині в твоїх силах. Досить відправитися в секс-шоп і накупити там примочок для розв'язного сексу, скласти їх в непримітну коробку з-під «конверв» і заховати під ліжко. З сьогоднішнього дня набір з плеток, наручників, лубрикантов і вібраторів буде лежати на відстані витягнутої руки в найпотрібніший момент. Головне не переборщити зі сміливістю такого подарунка. Якщо ви не шанувальники великих секс-експериментів, почати краще з купи презервативів різних форм і примх (благо, таких зараз навалом) або еротичної білизни. І навпаки: якщо ваша спальня і без того обвішана ляскалками всіх мастей, дарувати їх знову не має ніякого сенсу. Тут вже можна задуматися про те, щоб поставити в спальню клітку для БДСМ. Якщо і це пройдений етап, думай сам і не заважай нам тобі заздрити.

Спільне приготування їжі

Звичайно, мариться на кухні в п'ятницю ввечері та ще й у свято захоче не всякий божевільний. А небожевільніе не захочуть взагалі. Зате ти цілком можеш відправитися зі своєю коханою на який-небудь кулінарний майстер-клас, яких зараз хоч греблю гати в будь-якому селі, не кажучи вже про міста. Приготування їжі, погодься, - інтимний процес. Поглинання спільно приготовленої їжі (та ще й коли не треба за собою прибирати) - взагалі майже так само круто, як зайнятися сексом. Особливо коли їжа стає прелюдією перед цим самим сексом.

Квиток на концерт

Як ти розумієш, це повинен бути концерт її улюбленого виконавця. І горе тобі, якщо це який-небудь Діма Білан, адже тобі теж доведеться йти на цю горевиставу. Загалом, похід на концерт - варіант подарунка для людей з ідентичними (або хоча б схожими) музичними смаками. І так, дивись, щоб шоу було призначено саме на 14-е число, інакше який це до біса подарунок на День святого Валентина? Правильно - ніякий. Тому що в це свято квиток так і залишиться нікчемним папірцем. Тому з'ясуй, що, крім нікому не потрібного ранку Big Love Show, відбудеться 14 лютого цього року.
 

Масаж для двох

Напевно ти якось робив їй масаж в ліжку і навіть запалював свічки. Якщо це так, варіант з домашнім масажем відвалюється, як короста. І взагалі, 14 лютого - спільне свято, а тому задоволення повинні отримувати ви обидва. Тим більше, що в багатьох салонах є процедура парного масажу. Мабуть, це якраз те, що вам обом потрібно. Як думаєш?


Також цікаво: