Рекомендуємо

Що робити, якщо порвався презерватив!

Коли рветься презерватив в найвідповідальніший момент, навіть самі досвідчені чоловіки і жінки часто не знають, як діяти. Під загрозою небажаної вагітності необізнані в таких речах люди, в кращому випадку, біжать у ванну в надії, що водою зможуть усі змити. У гіршому - згадують порослі цвіллю бабусині народні рецепти та бородаті поради, які не бояться застосовувати, ризикуючи своїм здоров'ям.
Медики на своєму віку перебачили безліч наслідків таких методів - від спаленої слизової до летального результату. Загалом, навіть якщо ти знаєш, що робити в такій ситуації, не завадить освіжити цю інформацію в пам'яті - в кінці кінців, на кону твій статус багатодітного татуся!
 
Якщо ти впевнений у тому, що сталося непоправне і пройшло менше доби - вирушай в аптеку за засобами екстреної контрацепції. Як правило, в упаковці знаходиться 1 або 2 таблетки, які дівчина повинна випити строго в певний час, і не пізніше 96 годин після статевого акту. Але врахуй, ці колеса-удар по гормональній системі дівчини.
 
У разі, якщо фейл вчасно не був помічений, а через якийсь час виявилася затримка, не варто панікувати. Затримку прийнято вважати небезпечною, якщо вона триває від 10 днів до двох тижнів. У такому випадку, є кілька способів визначити вагітність. Перший - тести-смужки. Врахуй, що вони можуть показати якийсь адекватний результат тільки через 2 тижні з дня затримки. Бери в аптеці відразу три тести різних виробників (трапляються цілі партії бракованих - як ті презервативи, які рвуться один за іншим з пачки). Простеж, щоб дівчина чітко слідувала інструкціям, вказаним на упаковці. Якщо проявилися дві чітких смужки - вітаємо, у тебе з'явився привід понервувати. Якщо друга смужка проявляється нечітко, або думки різних тестів розділилися - шуруй з дівчиною до гінеколога. Краще буде, звичайно, якщо ти зводиш її до лікаря, якому ти сам довіряєш. Не подумай нічого поганого, але жіночій підступності іноді не буває меж. Швидше за все, лікар відправить дівчину попередньо на аналіз ХГЛ - гормону, який виділяється у вагітних жінок. І якщо побоювання підтвердяться, варто прийняти для себе єдино важливе рішення - готовий ти бути зараз батьком, чи ні. І озвучити його своїй партнерці.
 
Секс-не привід для знайомства, а дитина - не привід для одруження. Те, що трапився такий ось казус, ще не означає, що ти повинен зв'язати себе на все життя з нелюбою або невідповідною жінкою. Роками мужикам нав'язували дебільну думка про те, що в разі чого, "повинен як чесна людина одружитися". Нічого ти нікому не повинен до тих пір, поки суд не визнає твоє батьківство і не призначить аліменти. І якщо ти чітко розумієш, що ця жінка тобі не підходить і ти не готовий своє одне-єдине життя терпіти її поруч - хай краще вона і її родичі вважають тебе покидьком. Але також ти повинен усвідомлювати одну річ - примусити дівчину зробити аборт ти теж не можеш. Зате якщо вона приймає рішення народжувати, це виключно її рішення і ти можеш умити руки. У будь-якому випадку, ти повинен запропонувати свою матеріальну допомогу, якщо буде потрібно аборт, і можеш запропонувати брати участь у вихованні дитини, якщо ти сам цього хочеш.


Також цікаво: