Рекомендуємо

Щодня ця жінка прокидається о 4 ранку, щоб нагодувати тисячу собак. Але це ще далеко не все ...

Скільки разів кожен день ти проходиш повз бездомних песиків і кішок, не звертаючи на них жодної уваги. А адже їм в світі пощастило набагато менше, ніж тобі. Добре, що на білому світі ще є добрі люди, які думають не тільки про себе, а й про братів наших менших. Причому, ти здивуєшся, дізнавшись, скільком тваринам пощастило дізнатися доброту і ласку людської душі. Герої сьогоднішнього дня - п'ять літніх жінок з центральної провінції Китаю Шеньсі, які доглядають за 1300 бездомними собаками.

Цим чотириногим щасливчикам крупно повезло: щоранку, о 4 годині, незалежно від пори року і погодних умов, їх чекає 400 кг смачної їжі. Жінки повністю присвятили себе догляду за бездомними собаками.

Цей незвичайний притулок, в якому проживають хвостаті, був створений в 2009 році місцевої 60-річної мешканки Ван Янфан. Любителька тварин, ця жінка не змогла залишитися байдужою до проблеми і почала збирати гроші на добру справу.

Незабаром до неї приєдналися однодумці. До речі, ці віддані добрій справі жінки не залишають тварин ні на день: вони разом святкують навіть Новий рік.

Як зазначає одна з волонтерів, собаки не завжди бувають привітні і доброзичливі: у притулок ж потрапляють чотириногі з різних місць і різними історіями. Тому не все так гладко, як може здатися на перший погляд, - жінки не раз отримували укуси і подряпини від вихованців притулку.

Однак це не зупинило Ван і її соратниць займатися улюбленою справою. «Вони - як твої діти, ти просто не можеш їх кинути, віддати, втратити або залишитися осторонь», - відповіла відверто милосердна старенька.

Притулок живе тільки за рахунок благодійних внесків всіх небайдужих. Завдяки небаченої щедрості людей, бездомних песиків кожен день чекає 400 кг смачної їжі.

Хоча Китай славиться поганим ставленням до хвостатих друзів (згадати хоча б міф про те, що китайці не проти поласувати час від часу делікатесами з собак), не потрібно забувати про те, що завжди є і зворотна сторона медалі. Цей приклад - тому підтвердження.

Як і в будь-якій іншій справі, навіть тут завжди знайдуться ті, хто будуть критикувати добрі вчинки. Однак це не заважає стареньким займатися тим, що їм до душі. Вони знають, що так рятують ні в чому не винних тварин від голодної смерті. І ці благі наміри підтримують багато жителів центральної китайської провінції. Значить, у людства ще є шанси!

Розкажи своїм друзям про те, що є ще добро у світі.


Також цікаво: