Рекомендуємо

Шукаєте гарне місце для сімейного відпочинку? Тоді, будь ласка, не відвідуйте цей пекельний парк

Wang Saen Suk Hell Park знаходиться приблизно в 90 хвилинах їзди від Бангкока, і незважаючи на незвичайні «прикраси» він користується популярністю у туристів. Це сад скульптур, де відвідувачі можуть відпочити на пікніку або просто прогулятися по парку, «милуючись» скульптурами грішників, яких відверто кажучи потрошать різними способами.

Статуї в парку зображують людей, які отримують покарання за різні злочини, описані в буддійських текстах. Цей парк є зображенням буддійського пекла. У натуральну величину статуї зображені як їх протикають списом, або вішають на мотузках за різні частини тіла, інші перетворюються на тварин, які відповідають їх гріхам: злодії в мавп, жадібні в свиней, брехуни в жаб.

Мета парку - навчити моральним цінностям через всіма улюблену і саму конструктивну тактику: страх. Статуї та кров не настільки реалістичні, щоб по-справжньому злякатися, але вони все досить жорстокі. Багатьом відвідувачам подобається проводити тут час, навіть дітям. Навколо красива природа, свіже повітря ну і є чому повчитися! Парк також заохочує людей, щоб підтримати ченців і монастирі шляхом пожертвувань. А ви захочете відвідати такий незвичайний парк «розваг»?

 


Також цікаво: