Рекомендуємо

Сільські байки. Гарний настрій гарантовано

*****
Баба Мотря, що торгує самогоном, жаліється подругам на дільничного, який «в курсі» про її «бізнес»: «Дівчата, уявляєте, учора до мене зайшов Петро Іванович – наш дільничний, взяв у борг 500 гривень. Як ви думаєте, коли він їх мені віддасть?»)

*****
Не секрет, що в радянські часи, хто працював в колгоспі на жнивах, неодмінно мав принести додому після робочої зміни хоч пів мішечка зерна. Ну традиція народна така була!)
Петро Здобудько ніколи не нехтував такими «народними звичаями». Свій колгоспний «пай» дбайливо висипав на горище. За сезон насипав стільки, що ані худоба, ані птиця домашня за рік не поїдали те зерно. З нового урожаю «запас» поповнювався знову. Щоправда, старий «пай» було шкода викидати… В результаті через декілька років завалилася стеля в хаті.)

*****
Під час чергових виборів до N…ої ради був великий розлив. Трималася вода з тиждень… На віддаленій вулиці села жив дід Микола, сусідів нікого не було. Навколо його хати було дуже багато води, стільки, що не можна було і підійти близько… Дід Микола зранку виліз на купу гною, щоб далі бачити і став чекати, що до нього прийдуть зі скринькою, аби він проголосував. Чекав цілий день… Під вечір прийшли члени ДВК і з іншого берегу розливу, побачивши діда на купі гною, почали кричати: «Діду Микола, агов! Голосувати будете?» Змерзлий та злий дід вигукнув: «Та пішли ви зі своїм голосуванням на…, хліба краще привезіть!»)


Також цікаво: