Рекомендуємо

Скляний пляж, Форт Брегг, Каліфорнія, США

Зазвичай людина, викидаючи сміття, негативно впливає на природу. Гори сміття не приносять користі, до того псуючи ще не тільки повітря, ґрунт і воду, а й завдаючи естетичну шкоду природній красі. Проте рідко, але все ж бувають винятки - сміття створює красу.

Є одне цікаве містечко - Скляний пляж, Форт Брегг, Каліфорнія, США. Дивне це місце своїм незвичайним пляжем. У першій половині XX століття на території, де знаходиться цей пляж, було звалище. У 60-і роки звалище закрили. Гори битого скла, пластмаси та іншого сміття так і валялися на березі під теплими каліфорнійськими променями, які омиваються морськими прибоями і обдуваються морським бризом.

У підсумку, у вісімдесяті виявили, що від звалища і сліду не залишилося, а все скло, яке тільки було на пляжі, під дією морської води перетворилося на дивовижної краси різнокольорові, напівпрозорі камені. І з тих пір потягнулися на цей пляж туристи, місце стало популярним. Знайшлися навіть умільці, які з цих гладких скелець роблять всілякі сувеніри, які відмінно скуповуються туристами, що приїжджають подивитися на це диво індустріального втручання людини у справи природи.

 


Також цікаво: