Рекомендуємо

Солдат повернув втрачений під час Другої світової гаманець через 70 років

Колишній американський солдат, що втратив гаманець під час Другої світової війни, знайшов його через 70 років.

Житель австрійського міста Зальцбург був вкрай здивований, виявивши на старій фермі втрачений американським солдатом гаманець. У ньому були фотографії та документи, завдяки яким вдалося встановити особу чоловіка і повернути знахідку власникові.

"Пам'ятаючи про 70 річницю Другої світової, я подумав, що буде гарною ідеєю знайти власника і, можливо, повернути йому гаманець, якщо він ще живий", - розповідає австрієць Йозеф Рукхофер.

У підсумку пошуки увінчалися успіхом і Йозеф знайшов Еліджо Рамоса, якому належав гаманець.

"Я послав лист з копією документів, що засвідчують особу солдата, і кілька фотографій на знайдену адресу з проханням зв'язатися зі мною, якщо він є власником. Через тиждень або близько того я отримав листа від його сина, який підтверджує, що я знайшов правильну людину. Він сказав, що був би дуже радий, якби я відправив йому гаманець", - розповідає Рукхофер.

Йозеф зазначив, що йому поки не вдалося особисто поговорити з Еліджо Рамосом, оскільки той на даний момент знаходиться в одній з каліфорнійських лікарень. Виявилося, що Рамос останній дожив до сьогоднішніх днів солдатів зі свого батальйону.


Також цікаво: