Рекомендуємо

У Кембриджі вибрали володаря кращих студентських сідниць

У Кембриджському університеті пройшов щорічний конкурс на кращі сідниці Cambridge Best Bums Competition, передає Daily Mail. Фіналістами Стали 5 дівчат і 5 хлопців з числа студентів.

Як пише видання, згідно з правилами конкурсу, учасники повинні були надати свої знімки в нижній білизні або ж повністю оголеними. Наголошується, що 9 з 10 фіналістів вибрали другий варіант.

Організатором конкурсу виступає студентська газета The Tab. Голосувати за учасників всі бажаючі можуть на сайті видання, там же публікуються фотографії фіналістів.

Наголошується, що змагання проводиться в четвертий раз і регулярно піддається нападкам феміністок, які звинувачують організаторів у сексизмі.

Раніше Cambridge Best Bums Competition іменувався Rear of the Year ("Зад року»"), проте назва конкурсу довелося змінити через претензії у сфері авторських прав (з'ясувалося, що таке змагання вже існувало з +1976 року у Великобританії - ред.).

Кембриджський університет - вищий навчальний заклад у Великобританії, один з найстаріших (другий після Оксфордського університету) і найбільших вузів у країні.

 


Також цікаво: