Рекомендуємо

Укладка волосся на швидку руку: зроби шикарну зачіску всього за пару хвилин!

Зачіска - частина твого щоденного образу, від неї дуже сильно залежить, як ти виглядаєш і яке справляєш враження на оточуючих людей. На жаль, багато хто забуває про своє волосся і не користуються можливістю виглядати краще. А адже це дуже просто - витратити всього п'ять хвилин на швидку укладку і виглядати надзвичайно весь день! Спробуй ці варіанти легких у виконанні зачісок і подивися, як приємно укладка позначиться на твоєму зовнішньому вигляді. Будь красивіше з кожним днем!

1. Романтична укладання чубчика. Чубчик ділиться на чотири частини, з двох сторін потрібно заплести одинарні коси. Дуже гарне обрамлення для дівчат з високим чолом.

2. Як зробити бантик з волосся? Виявляється, потрібно всього лише його згорнути з двох тонких кісок. Виглядає дуже мило!

3. Чубчик, згорнутий на бік, виглядає оригінально. Така зачіска добре підійде навіть до вечірньої сукні!

4. Косичка, в яку вплетено чубчик - хороша ідея. Виглядає як повноцінна зачіска, до того ж, у такій кісці можна заховати відрослий чубок.

5. Така косичка зробить з будь-якої дівчини королівну. Подивися, вона робиться елементарно - почати потрібно з простого хвостика.

6. Лідер серед жіночних зачісок на швидку руку. Ідеальний мрійливий образ для дівчини з довгим волоссям. Чудо!

7. Чубчик, загорнутий в вигадливу черепашку і закріплений збоку, виглядає дуже яскраво. Якщо нанести на чубок трохи мусу або лаку для фіксації, вийде хороший варіант для вечірнього образу.

Візьми на озброєння ці поради і піклуйся про красу свого волосся щодня, як би ти сильно не квапилася вийти з дому. Зачіска змінює форму обличчя, робить риси більш виразними. Ти закохаєшся в своє відображення в дзеркалі, турбота про себе змінить тебе в кращу сторону. Жіночність - великий дар, яким гріх не користуватися.

Розкажи про ці чудові ідеї своїм подругам! Ставай краще, стеж за собою, це ще один шлях до досягнення гармонії.

 

 


Також цікаво: