Рекомендуємо

Українець вразив світ балетною постановкою під відомий хіт!

Якщо ім'я Сергій Полунін тобі ні про що не говорить, обіцяю, з сьогоднішнього дня це словосполучення не буде вилітати з твоєї голови ні на секунду. Особливий інтерес до 25-річному українського танцівника, якого ще називають «поганим хлопцем» світового балету, зріс, коли Сергій став солістом однієї з кращих балетних труп світу в Лондонському Королівському театрі «Ковент-Гарден» - і раптом несподівано проміняв Лондон на Москву.

У цьому відео ти побачиш танець Полуніна, поставлений під відомий хіт ірландського музиканта Ендрю Хозіер-Бірна, відомого під псевдонімом Hozier. Кліп на музику зняв знаменитий фотограф Девід Лашапель. Тут поєднується все: пластичність, естетика, динаміка, дика енергетика, жвавість, стара добра класика і сучасність. За допомогою мови тіла танцівник чудово передає настрій композиції ... Якщо раніше ти був не в захваті від балету, то сьогодні твоє уявлення про цей вид мистецтва вийде за рамки звичного. Ось вона - досконалість!

У мене просто відвисла щелепа! Те, що цей хлопець робить зі своїм тілом, викликає просто непередавані відчуття. Це більше ніж танець! Твої друзі просто зобов'язані побачити це на власні очі - поділися з ними відео!


Також цікаво: