Рекомендуємо

В Алжирі є озеро, в якому замість води - чорнила

Неймовірний феномен могли спостерігати всі відвідувачі Алжиру. Поблизу с Сіді-Бель-Аббес є якесь таємниче озеро, де ніколи не вдасться наловити рибки або побачити рослини. У ньому ніхто не виживає. Адже водойма наповнена зовсім не водою, замість неї там справжні чорнила, які придатні лише для письма. Для живих організмів - це отрута.

Довгий час феномен озера з чорнилом приводив всіх у ступор, але зараз секрет такого фокусу природи вже розкритий. Він полягає в наступному: перша з двох річок, що впадають в озеро, має в складі води солі заліза у великих кількостях, а вода другої річки багата різними органічними сполуками, які надходять з торф'яних боліт. І ось коли річки змішуються в озері, то відбувається реакція, яка і змушує воду перетворюватися чорнило.

Місцеві жителі можуть розповісти чимало легенд про це чудове місце. Хтось обходить диявольське місце подалі, а інші навпаки мріють туди потрапити. Озеро має не мало назв, але особливою популярністю користуються «Чорне озеро», «Чорнильниця», а також «Диявольське Око».


Також цікаво: