Рекомендуємо

Використовуй цю річ для економії місця в холодильнику. Просто геніальний Лайфхак!

У холодильнику або в морозильній камері дуже часто не вистачає вільного місця. Особливо, це помітно в передсвятковий період. Така ситуація, напевно, знайома всім. Буває таке, що в холодильнику виникає невеликий безлад, і справа тут не в неохайності, а в невмілій організації простору. Такий канцелярський предмет, як зажим для паперів, допоможе навести тобі порядок на полицях і трохи спростить побут.

1. Щоб використовувати кожен сантиметр простору твого холодильника, бережи відкриті упаковки з їжею, закріпивши їх зажимами до полиці. Це дуже просто і зручно. При цьому продукти завжди будуть герметично закриті. Ще однією перевагою є те, що пакетик не загубиться і не примерзне до задньої стінки морозильної камери.

2. Не у всіх холодильниках є спеціальне відділення для зберігання пляшок. На полиці вони займають багато місця. Скористайся великим канцелярським затискачем для зберігання пляшок. Цей маленький лайфхак допоможе тобі заощадити простір. Для надійності радимо тобі прикріпити ще один.

Хто б міг подумати, що биндер можна використовувати не тільки для упорядкування паперів. Ти також можеш підключити свою фантазію і використовувати затиск для паперів в інших цілях.

Поділися цими незвичайними ідеями для економія простору в холодильнику зі своїми друзями!


Також цікаво: