Рекомендуємо

Він просто засипав цю сковороду сіллю. Те, що сталося потім, змусило мене замислитися.

Колись давним-давно сіль була дорогим товаром. Заради неї влаштовували війни, а через непомірні податки на сіль народ виходив бунтувати на вулиці. Зараз вона хоч і втратила свою колишню цінність, але все одно залишається найпопулярнішою приправою в світі. Денна норма солі для дорослої людини - 5 грам. Зайве її вживання може спричинити проблеми зі здоров'ям, зокрема - підвищенням кров'яного тиску, серцевими болями і зростанням загрози раку шлунка. Однак у той же час сіль є необхідною для організму, оскільки саме з її допомогою наше тіло утримує воду. До того ж, сіль потрібна для правильної роботи м'язів. Одним словом, вона повинна бути в будинку у кожного!

Тим не менш, сіль корисна не тільки в якості приправи. Кількість способів її застосування в господарстві воістину приголомшує! Деякі з них, наведені в даному відео, допоможуть тобі впоратися з досить поширеними побутовими проблемами. Дивись і вчись!

Для тих, хто не знає англійської стане в нагоді цей короткий переказ рецептів з відео:
1. Щоб очистити робочу поверхню праски, розігрій її, розстели на дошці лист воскового паперу і засип його сіллю. Потім витрать хвилину, розтираючи праскою сіль по паперу. Результат - чиста праска!
2. Відчищаючи свіже яйце від столу, засип пляму сіллю, почекай 15 хвилин і відтирати спокійно. Слідів не залишиться.
3. Загорілася сковорода? Засип полум'я сіллю, і не потрібно буде викликати пожежників!
4. Дістало відтирати жир і підгорілу їжу від сковороди? Засип їх сіллю, залий водою, почекай 10 хвилин, змий, протри. Все.
5. Не викидай брудну губку після пункту 4. Залий чверть чашки солі двома чашками води, розмішай, в отриманому розчині замочи губку на ніч. Вранці діставай і користуйся далі.
6. Щоб відтерти наліт з ванни, змішай сіль зі скипидаром у пропорції 1: 1, нанеси отриманий розчин на губку, і вперед! Тільки не забудь надіти рукавички і відкрити вікно.
7. Злив у ванній засмітився? Вичисти те, до чого можеш дотягнутися рукою, потім візьми по чверті чашки соди і солі, розмішати і висип в слив. Потім залий туди півчашки білого оцту. Поки йде реакція, скип'яти казанок води, і через 15 хвилин змий нею залишки піни. Вуаля!

Сподіваюся, ці рецепти тобі знадобляться. Сподобався лайфхак? Поділися нею з друзями!


Також цікаво: