Рекомендуємо

Виправний табір для інтернет-залежних у Китаї (ФОТО)

У Китаї інтернет-залежність була зарахована до ряду психічних розладів ще в 2008 році. Сьогодні близько 24 мільйонів підлітків страждають від залежності і КНР активно бореться з цією проблемою.

Представляємо вашій увазі фото воєнізованого табору для інтернет-залежних, розташованого в Пекіні.

Для вирішення цієї масової проблеми в Китаї створено понад 250 таборів воєнізованого типу. Правда вартість такої реабілітаційної програми по кишені далеко не кожному - $ 1500 за 3-4 місяці.

Найбільше цього виду залежності схильні підлітки у віці 13-18 років, саме ними і заповнені реабілітаційні установи. У програму лікування таборів військового типу входять виснажлива фізична підготовка, медикаменти і робота з психологами. Крім того, дітей навчають дисципліни, етики, традиційним танцям, а також прибирати, готувати їсти і контактувати один з одним без електротехніки.

В цілому, такий виправний табір більше нагадує звичайну армію, за винятком самого "лікування" медикаментами і психотерапевтами. Втім, фахівці стверджують, що такі радикальні методи допоможуть підліткам налагодити стосунки з оточуючими і полегшать вступ у доросле життя.


Також цікаво: