Рекомендуємо

Як очистити легені всього за 3 дні після куріння

Отже, ви вирішили кинути палити.

«Чому так різко?», «Що, ось так прямо беру і кидаю?», «Ні, ну до цього потрібно бути морально готовим» ... Я так і чую типові «відмазки» бувалих курців, яким не допомагають ні нікотинові пластирі, ні повсюдні напису «Куріння вбиває», ні книги Алана Карра. Окей, хлопці, проходимо повз. Ця стаття не для вас.

Короткий, але дуже-дуже корисний текст, який піде нижче, призначається для тих, хто всерйоз вирішив позбутися не тільки від шкідливої звички, але і від її наслідків.

Отже, ви вирішили кинути палити. І навіть вже кинули, не плануючи в найближчі років сто бігти в кіоск за черговою пачкою. Насправді, якщо рішення прийнято всерйоз, то можна сказати: найважче позаду. Зараз справа за малим - усунути наслідки, які нікотин завдав вашому організму. Особливо легким.

1. До очищенню потрібно підготуватися заздалегідь. Протягом двох днів до початку процедури не дозволяйте собі ніяких молочних продуктів. Справа в тому, що в них є токсини, які потім осідають в організмі. Вам же від токсинів потрібно позбутися, щоб очищення потім пройшла гладко.

2. Увечері перед першим днем очищення вам потрібно як слід розслабитися і підготувати кишечник. Для цього заваріть і випийте один чайник зеленого чаю.

Протягом усіх трьох днів, за які легені будуть очищатися, вам потрібно слідувати цим нехитрим інструкціям:

3. Перед сніданком вам потрібно буде випити лимонний фреш (з двох лимонів), розведений в 300 мл води. Цей сік дуже корисний для очищення легенів черезте,  що  в ньому містяться антиоксиданти.

4. Тепер вам знадобиться морквина, з якої потрібно буде вичавити 400 мл соку. Його ви вип'єте перед обідом. Принадність напою в тому, що він відмінно підліковує кров. Крім того, морквяний сік дуже смачний.

5. Під час обіду у вас є вибір. Або п'єте компот із сухофруктів, або йогурт з цільними курагою і чорносливом. Обидва напої багаті калієм, здатним привести весь організм в тонус.

6. Перед тим, як лягати спати, вам знадобиться або 400 мл журавлинного соку, або такий же обсяг соку із заморожених ягід. Напої допоможуть у боротьбі з бактеріями, які викликають інфекції в легенях.

7. Кожен день протягом півгодини приймайте ванну з теплою водою. Якщо є можливість - можна відвідати лазню або сауну. Ваше завдання - з потом вигнати токсини з організму.

8. І, нарешті, останній крок, після якого вам буде по-справжньому легко дихати. Це інгаляція. Загорніть голову в рушник і потримайте її над розчином гарячої води і 15 краплями евкаліпта або іншого ефірного масла.

Вуаля! Ви чисті і відкриті для абсолютно нового життя. Тепер вдихніть на повні груди і зробіть такий же глибокий видих. Знову вдих. До чого добре, чи не так?


Також цікаво: