Рекомендуємо

Як зв'язати шарф за допомогою коробки. Впорається навіть дитина!

Пам'ятаєш як здорово було приміряти речі, пов'язані улюбленою бабусею ... Ніщо не зрівняється з теплом і затишком, які вони дарували! Хочеш порадувати близьких і зігріти їх в зимову холоднечу в'язаними шарфиками, але не вмієш користуватися спицями? Відтепер це не проблема!

Після лайфхаку від «Пандоруму», Ти станеш справжнім професіоналом у в'язальній справі. Ми покажемо тобі, як зв'язати теплий, м'який і об'ємний шарф за 1 вечір за допомогою коробки.

Як зв'язати шарф на коробці

Нитки для в'язання підбирай, виходячи зі своїх переваг: вовняні або синтетичні. Можеш також поекспериментувати з квітами. Перед початком роботи обов'язково уважно ознайомся з відеоуроком.

ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ

  • 2 порожні коробки від паперових носових хусток
  • ножиці
  • нитки для в'язання
  • скотч

СПОСІБ ВИГОТОВЛЕННЯ

1. Виріж дно у обох коробок. Одну коробку встав в іншу. Зроби надрізи по периметру коробки на відстані 3 см один від одного. Глибина надрізу повинна вийти до 2 см. По черзі зроби ножицями виїмки, щоб отримати зубці, як на фото. Кути коробки повинні залишитися цілими.

2. Закріпити нитку скотчем із зовнішнього боку. Огинай ниткою кожен зубець, рухаючись по периметру коробки.

3. Як діяти далі, детально показано у відео, подивися уважно, щоб не заплутатися. Продовжуй в'язати до тих пір, поки не доб'єшся потрібної довжини виробу.

4. Виймай шарф з коробки через отвір. На останньому колі в'язання закріпи нитку.

Ще один нестандартний спосіб застосування картонних коробок! Якби я раніше знала, що можна в'язати таким чином... Тепер мене ніщо не зупинить, залишилося лише прикупити ниток побільше.


Також цікаво: